Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ БУДЕ ВШАНОВАНО
Прес-служба обласної державної адміністрації повідмила про розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.10.2009 №1290 «Про організацію в 2009 році в області вшанування пам’яті жертв голодоморів» утворено обласний організаційний комітет з підготовки та проведення в 2009 році заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів. Головою оргкомітету призначено заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Граділя. До складу оргкомітету включено керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, директора державного архіву області, керівника науково-редакційної групи Херсонського тому Всеукраїнської серії книг “Реабілітовані історією”, генерального директора Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія», представників херсонських громадських організацій: обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, обласного відділення Конгресу української інтелігенції, обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих.
Відповідно до затвердженого плану заходів із вшанування у 2009 році пам’яті жертв голодоморів в області протягом жовтня – листопада заплановано:
- проведення 28 листопада 2009 року в м. Херсоні та населених пунктах області церемоній вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні з покладанням траурних вінків і композицій з житніх та пшеничних колосків до відповідних пам’ятних знаків, місць поховань жертв голодоморів, запалення свічок, проведення вечорів-реквіємів та інших скорботних заходів;
- проведення на території області 28 листопада 2009 року о 16.00 хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, зупинивши на цей час роботу в місцевих органах державної влади й органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту в населених пунктах з подаванням відповідних звукових сигналів;
- участь в акції «Засвіти свічку»;
- проведення презентації обласних томів «Національна Книга Пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні» та районних Книг пам’яті.
- функціонування діючих тематичних експозицій, виставок архівних документів, фотоматеріалів, які висвітлюють події, пов’язані з Голодомором 1932 – 1933 років в Україні.
- роботу пересувної виставки «Голодомор 1932 – 1933 років. Херсонський літопис»;
- проведення для учнівської молоді міста масових заходів на базі виставок «З глибин дитинства», «Ми звинувачуємо!», лекцій «Голодомор 1932 – 1933 років на Херсонщині у спогадах очевидців» в обласному краєзнавчому музеї, тематичних масових заходів (книжкові виставки, години пам’яті, літературно-мистецькі композиції, вечори-реквієми тощо) у бібліотечних, клубних та музейних установах області.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1757  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют