Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+До уваги землекористувачів!
Постановами Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р.№ 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України» та від 21 жовтня 2009 р. № 1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки» передбачено безкоштовне виготовлення та видача державних актів на право власності громадянам, які до 01 січня 2002 р. набули право користування земельними ділянками:

- для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель;

- для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів;

- для ведення садівництва.

Із заявами необхідно звертатися до сільської, селищної, міської ради за місцем розташування ділянки, по земельних ділянках для ведення садівництва, розташованих за межами населених пунктів, – до обласної державної адміністрації.
До заяви додається:

- копія документа, що посвідчує особу;

- засвідчена в установленому порядку копія довіреності – для уповноваженої особи;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов"язкових платежів;
- копія рішення про передачу у власність земельної ділянки, прийнятого органом місцевого самоврядування (якщо таке приймалося).

Оскільки технічна документація розробляється по раніше відведеній земельній ділянці, для виявлення факту відсутності самовільного зайняття земельної ділянки та підтвердження того, що власник будівель та споруд на ділянці не змінився, радимо мати при собі також технічний паспорт, виготовлений бюро технічної інвентаризації, та його копію і документи, що підтверджують право власності на будівлі та споруди, розташовані на ділянці, в оригіналі та копію.
Громадяни, які набули право власності на домоволодіння після 01.01.2002 р., технічну документацію виготовляють за власні кошти, а виготовлення і реєстрація державного акта на право власності на землю здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Для отримання консультацій з вищевказаних питань необхідно звернутися до управління Держкомзему в місті Херсоні (пр. Ушакова, 37, Єдиний офіс, вхід до будівлі виконкому з боку вул. Декабристів):

- щопонеділка з 13.00 до 16.00;

- щочетверга з 9.00 до 12.00. Комментариев: 0  ::  Дата: 11 января 2010   ::  Посмотрели: 1974  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама