Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ЗВЕРНЕННЯ ХОО КВУ до членів дільничних виборчих комісій Херсонської області
На початку виборчої кампанії, в складних соціально-економічних та несприятливих погодних умовах Ви добровільно взяли на себе зобов’язання якісно організувати і провести в нашій країні вибори та проконтролювати рівне, однакове й справедливе застосування виборчого законодавства.

Відтепер, фактично, доля країни в Ваших руках: саме так, як Ви організуєте свою роботу, будете виконувати свої повноваження, реалізовувати свої права на роботу у виборчих комісіях, забезпечувати конституційні права наших громадян на вільне та таємне волевиявлення й рівність участі у виборах, саме таким й буде наше майбутнє.

Херсонська обласна організація Комітету виборців України просить Вас сумлінно виконати взяти на себе зобов’язання щодо забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України 2010 року.

Пам’ятайте, що ухилення членів виборчих комісій від роботи в комісіях може зірвати виборчий процес. Й хоча виборчі комісії є колегіальними державними органами, але при цьому кожен член комісії несе особисту відповідальність за вчинені ним дії або бездіяльність під час реалізації своїх повноважень.

Вітчизняним законодавством передбачена відповідальність за ухилення члена виборчої комісії від роботи у комісії без поважних причин, про що йдеться у ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України.

Вищезазначеною статтею встановлена відповідальність – штраф від трьохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.
Частини 2 та 3 тієї ж статті Кримінального кодексу України передбачають ще суворіші покарання – позбавлення волі на строк до п’яти років.

Ми просимо вас утриматися від суспільно небезпечних діянь, які посягають на виборчі права громадян на реалізацію ними права голосу й впевненні, що ви візьмете участь на ранковому та вечірньому засіданнях виборчих комісій у день голосування та забезпечити проведення виборів Президента України у Херсонській області на чесних, демократичних та правових засадах. Комментариев: 0  ::  Дата: 8 января 2010   ::  Посмотрели: 1296  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама