Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Програма науково-технічного співробітництва між Україною і Німеччиною (конкурс, можна приймати участь)
Увага! Оголошено конкурс спільних науково-дослідних проектів в рамках Програми науково-технічного співробітництва між Україною і Федеративною Республікою Німеччина

Метою конкурсу є сприяння співробітництву з науки, технологій та інновацій між українськими та німецькими дослідницькими установами, вищими навчальними закладами та інноваційними малими та середніми підприємствами.

Підтримувані проекти передусім повинні служити налагодженню нових контактів та інтенсифікації існуючого співробітництва між науковцями обох країн. Тим самим повинна бути закладена основа для подальших проектних заявок до актуальних програм тематичних пріоритетів Сьомої рамкової програми Європейського Співтовариства з досліджень, технологічного розвитку та демонстраційної діяльності, а також до інших відповідних наукових Програм ЄС за сприяння Міністерства освіти і науки України та Федерального міністерства освіти і наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина.

Конкурс є відкритим для державних вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Заявки на конкурс подаються з 23 грудня 2009 року до 29 лютого 2010 року.

Таврия ньюс Комментариев: 0  ::  Дата: 8 января 2010   ::  Посмотрели: 1303  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама