Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Науковий потенціал Херсонщини: є кому будувати
За даними Головного управління статистики у Херсонській області, за січень - вересень поточного року наукові та науково-технічні роботи в регіоні виконували 21 організація, установа, підприємство. Серед них 10 організацій галузевого профілю, по 5 - академічні наукові установи та вищі навчальні заклади, 1 організація, що відноситься до заводської науки.

У зазначених організаціях наукові та науково-технічні роботи виконували 1007 чоловік. Виконанням фундаментальних і прикладних досліджень займалися в основному установи академічного профілю. Ними виконано 85% та 79,8% обсягу науково-технічних робіт. При цьому обсяг фундаментальних досліджень зріс на 17,2%, прикладних досліджень - на 4,1 %.

У Херсонській області з 2009 року у докторантурах та аспірантурах вищих навчальних закладів, аспірантурах науково-дослідних інститутів навчається 317 аспірантів (з них 208 жінок), 9 докторантів (з них 5 жінок).
В області працюють 108 докторів наук, 29 осіб мають вчене звання академіка, 10 - члена-кореспондента, 88 - професора, 8 - доцента.

Для залучення наукового потенціалу області до ефективного вирішення завдань міського і регіонального розвитку, у т.ч. розвитку підприємництва, підготовки якісних спеціалістів та реалізації потенціалу талановитої молоді, у вересні - грудні поточного року за сприяння управління освіти і науки обласної державної адміністрації серед студентів вищих навчальних закладів області проведено IV конкурс дипломних робіт "Місто і наука", організатор якого - Херсонська міська громадська організація "Розвиток".

Кращою конкурсною роботою, що має високу актуальність та практичне спрямування, визнана дипломна робота студентки Херсонського державного аграрного університету Юрчук О.В. на тему "Розвиток туристичної сфери діяльності аграрних підприємств Херсонської області".

. Комментариев: 0  ::  Дата: 29 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1323  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама