Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Затверджено заходи щодо запобігання повторним зверненням громадян до виконавчих органів міської ради
Відповідне розпорядження видано міським головою Володимиром Сальдо.

Заступникам міського голови, керівникам виконавчих органів міської ради, головам районних у місті рад, сільському та селищним головам доручено забезпечити неухильне їх виконання.

Такі заходи включатимуть до планів робіт, висвітлюватимуть хід їх виконання в аналітичних матеріалах, друкованих ЗМІ. Також, передбачено створити умови для участі заявників у перевірці фактів, викладених у їх зверненнях, надати можливість ознайомлення з матеріалами та перебігом розгляду пропозицій, заяв, скарг.
Буде продовжена практика проведення консиліумів, виїздів на місця за участі міського голови, його заступників, керівників виконавчих органів міської ради з найгостріших питань, порушених у зверненнях громадян.

Виконуватиметься системний аналіз випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, кожного випадку упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень; щоквартально аналізуватиметься рівень управлінської діяльності щодо розгляду звернень громадян, постійне обговорення стану цієї роботи на засіданнях виконкомів, груп контролю, апаратних нарадах тощо.

До 10 січня 2010 р. заплановано розробити та затвердити план перевірок виконавчих органів міської ради з питань організації роботи зі зверненнями громадян. Також, передбачено здійснення перевірок у виконавчих органах міської ради з питань неухильного дотримання законодавчо-нормативних актів щодо організації роботи зі зверненнями громадян.

До 1 грудня 2010 р. буде проаналізовано стан надходження повторних звернень громадян до виконавчих органів міської ради, надано об’єктивну оцінку причинам їх надходження, а також, підготовлено пропозиції щодо запобігання виникненню повторних звернень. Для цього вноситимуться зміни до регуляторних актів з урахуванням необхідності у їх фінансуванні під час формування міського бюджету.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1066  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,