Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Людмила Ямщикова: Гречка назавжди?
Вже тиждень як відбулися виснажливі у підготовці, але надихаючі у підсумку громадські слухання щодо подальшої долі зеленої зони Дубки, вона ж - парк "Ювілейний", вона ж - санітарно-захисна смуга нафтопереробного заводу, вона ж - єдина зелена зона великого спального району.

Очікуваної ініціативною групою потужної інформаційної хвилі від опонентів у відповідь на результати слухань не відбулося. Досвідчені майстри пропаганди не потребують масштабності. Провладні ЗМІ та поодинокі безкорисливі (звісно ж!) просуванці інтересів забудовника "б"ють акуратно, але сильно" (с).

Тож, давайте придивимося до аргументів прибічників забудови уважніше.

1. "Ситуация, в которой мы находимся, связана с выборами"

Дійсно, не виключено. Адже в демократичній країні, якою Україна поки ще є, всілякі різні вибори проводяться регулярно. Парламентські, президентські, місцеві, довибори, перевибори, тощо... Навіть й рефередуми також можливі.

З якими конкретно виборами пов"язують автори цієї тези кампанію за спасіння Дубків?

Тут варто нагадати, що вікопомне рішення міськради про надання дозволу забудовнику на виготовлення проектної документації відбулося 13 жовтня 2009 року.

У лютому Верховна Рада скасувала заплановані на травень місцеві вибори.

А гучні скоординовані протести розпочалися у квітні. Так, саме тоді, коли з"ясувалася, що безмежно знахабніла міська рада поточного скликання невідомо коли піде, а відтак - має достатньо часу на доведення землевідводу до [не]логічного кінця.

То до яких саме виборів підготували невідомі замовники оцій громадський протест?

2. когда в дубках вырубали деревья и строились адвентисты седьмого дня, общественность молчала.

когда дубки вырубали и строилась АЗС, общественность молчала.

когда дубки вырубали строился офис пежо, общественность молчала.

когда решил построится амстор, общественность забурлила.

Справді, серйозна претензія.

Жив-був собі піпл. Якому так легко було навішати локшини, якого можна було беззастережно оббирати та використовувати.

І раптом... піпл почав перетворюватися на громаду.

Що за неподобство? Піпл, а ну стій!!!! Назад, у стійло!!!

Дуже гарна маніпуляція - жертва завжди винна в тому, що стала жертвою, чи не так?

І дуже конструктивно виглядають пропозиції до захисників власних прав й зараз опустити руки й нічого не робити, замість того, аби допомогти новонародженій громаді почати заразом виправляти й колишні помилки.

3. Забудовник створить нові робочі місця.

Аж 350. Додаткових робочих місць.

Звучить заманливо, як на мешканця обласного центру, в якому знищено всі ключові підприємства.

Але замислимося - звідки ж ця додатковість? В Херсоні не вистачає місць, де можна купити необхідні товари? Та ні, магазини завжди повні. В мешканців забагато зайвих грошенят? Та не дуже...

Кого обслуговуватимуть додаткові працівники?

Радше за все, якщо новий торгівельний об"єкт виявиться конкурентоспроможним, то він просто перетягне на себе потік покупців з інших супермаркетів. Що призведе до скорочення штатів в них, а відтак - баланс робочих місць не зміниться.

Втім, конкуренція - штука корисна. Нормальна, справжня конкуренція має призвести до покращення якості послуг. І це, звісно, для Херсону точно зайвим не буде.

Але навіщо говорити про нові робочі місця?

І чому покращувати якість життя шляхом збільшення послуг неодмінно треба шляхом погіршення тієї самої якості внаслідок екологічних чинників? Чому забудовник вперто відмовляється від іншої, цілком конкурентоспроможної ділянки, яку люб"язно пропонує йому громада?

4. "Свободной площади, предназначенной под строительство, вполне достаточно"

Забудовник претендував на 5 га. Коли довелося вишукувати вільні від дерев ділянки, то виявилося, що їх загальна площа займає рівно половину від бажаного - 2,4 га, та ще й складається із двох частин, на яких доведеться проектувати та зводити не один, а два корпуси.

Але це забудовника не бентажить.

До того ж, на 3-му році боротьби за ділянку виявляється, що забудовник ще досі не знає, де проходять комунікації, і як доведеться "крутити" корпуси, аби прилаштуватися.

А це кошти, співмірні із ціною десятка приватних будинків, як засвідчив комерційний директор потенційного забудовника на прес-конференції, відповідаючи на питання стосовно будівлі в Маріуполі, де сусід відмовився продавати свою ділянку.

Але й це забудовника не лякає.

Соціально відповідальний забудовник готовий віддавати місту буквально все. Приміром тому може слугувати той самий Маріуполь, де соціально відповідальний забудовник не спромігся навіть у власних інтересах відремонтувати колектор, що розташований поблизу, внаслідок чого супермаркет одного дня виявився затопленим фекаліями. При тому хата незговірливого сусіда цілком випадково постраждала найбільше.

При тому забудовник продовжує стверджувати, що збирається будувати не якийсь там пересічний супермаркет, а цілий торгівельно-розважальний центр.

Так, ТРЦ, загальною площею у 13 тис. кв.м, разом із місцем для парковки, необхідністю "крутити" будинки в залежності від комунікацій та наявності АЗС просто посеред всього цього багатства. Натомість звичайнісіький середньостатистичний супермаркет цієї мережі має торгівельну площу понад 10 тис.кв.м, а заявлений у планах ТРЦ починається від 60-ти (тих самих тисяч кв.м.)

Але місця все одне цілком достатньо.

5. Мешканцям Таврійського та Північного конче потрібен кінотеатр.

Таку думку віднедавно почала вкладати у голови херсонців обласна ТРК "Скіфія". І правильно робить. Бо сучасній людині справді потрібний сучасний відпочинок.

Щоправда, не зрозуміло:

а) за якою новітньою технологією 3D кінотеатр заміняє парк та свіже повітря?

б) яким чином поява такого кінотеатру може бути пов"язана із забудовником, в якого на двадцати чотирьох існуючих об"єктах нічого подібного до кінотеатру не існує, а сама компанія позіціонує себе як "роздрібного торгівця" і аж ніяк не "кінопрокатника"?

Але, якщо представник компанії каже: «Помимо стандартных торговых площадей, планируется построить 3-зальный мультиплекс (кинотеатр), кафе и рестораны» - то хіба можна цьому не повірити?

І якщо в голові раптом завертиться - "Остапа понесло. Он почувствовал прилив новых сил и шахматных идей..." - то треба хутчіше гнати від себе ці підступні натяки...

6. Новий об"єкт суттєво наповнить міський бюджет шляхом податків.

Невдалі маніпуляції із обрахунком земельного податку вже достатньо потішили відвідувачів сайту.
Обрахунок прибуткового залишимо бажаючим. Там теж є чимало цікавого.

7. "Компания вообще очень щепетильно относится к налаживанию контакта с жителями тех городов, где она развивает бизнес"

І тут ми натрапляємо на класичний логічний парадокс.

Бо якщо компанія справді поважає мешканців, то неодмінно почує думку громади, висловлену на громадських слуханнях, у незалежних ЗМІ та від депутатів, голоси яких не були куплені.

А якщо не почує... Навіщо городянам такі прибульці?


Отакі от переконливі доводи, які при більш детальному розгляді виявляються звичайним пустим популізмом, щодня сипляться на голови херсонців. І місцями навіть й діють.

Тож, чи не час вже робити вибір - або продаватися вчергове за "гречку" або ставати нарешті громадянами, здатними захищати власні, а не нав"язані пропагандою, інтереси?

Майдан
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 10  ::  Дата: 23 июня 2010   ::  Посмотрели: 4466  

Комментарий написал(a) Прохожий. Опубликованно: 25 июня 2010 13:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Вода,вода...кругом вода... Если кто напишет против лесополосы- по любому за деньги.:-) а если за- активист-общественник.:) и совпадение,действительно,интересное, только Оскар,который тоже собирался там строить (та вы шо?!),проиграл 12й суд,чтобы таки там построить, тут же "пипл" превратился на мега-активистов. Ну и выборы,понятно,совпали.:) вон и Кириченко впрягся:-) ну и все бесплатно,понятно. Мотать ленточками деревья за километр до стройки,и орать,что их вырубят,это,несомненно,гражданская позиция. Ясно,что Амстор-балбесы,но и "активисты"не с крыльями за спиной. Ну и понятно, все на общественных началах.:-)

Комментарий написал(a) махно прохожему. Опубликованно: 25 июня 2010 16:13 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Проходил - иди дальше, не смерди...
Как по мне вполне логичные аргументы и чем флудить по-баранье возьми и возрази конкретно по п.1-7
Не знал шо Оскар бился за этот участок, спасибо за инфу - выдает человека приближенного к корыту. Но в связи с этим сразу возникает вопрос: Почему родной херсонский Оскар (пусть и явно не лучший) не получил ничего и суды грудью стоят на защите решений горисполкома, а великий Амстор упорно получает одно одобрительное решение за другим?
Я не за Оскар и не за Амстор, вопрос от этого не изменяется - в чем между ними такая разница кроме величины капитала и прописки фирмы?

Комментарий написал(a) Прохожий. Опубликованно: 25 июня 2010 16:51 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Насчет "смерди" и "корыто"-после таких перлов можно спросить у вас только одно (в вашем же ключе)- а с какого дуба рухнули конкретно вы? Или вы чисто "посрать в комментах"? Тогда извините:-) что касаетса деревьев,и компаний,прежде чем это написать,я не пожалел времени,и прослушал полностью тут подвешенную пресс-конференцию лысого хмыря с Амстора,который и рассказал за конкурс. И никакая общественница тут не удосужилась привести количество деревьев,подлежащее вырубке-их 120,а не 200,и не 1200. Некоторые граждане частным порядком это выяснили. Хотите опровергнуть-берите специалистов,идите,считайте. Но семь или сколько пунктов я тут комментировать не собираюсь. Пусть "общественники"донесут ДОКАЗАННЫЕ факты,а не льют воду на головы людей.:-)

Комментарий написал(a) пупкин. Опубликованно: 26 июня 2010 01:23 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Прохожий, Вы б, между делом, прошли б на сессию горсовета. Там с десяток раз сегодня звучала цифра - 662 дерева. И вот даже Владимир Васильевич с ней не спорил...

А еще прощли б по Дубкам. И обнаружили б, что лентой повязаны ВСЕ деревья. Включая те, которые растут непосредственно на "пустыре". И не для красоты это. Просто так принято считать при инвентаризации.

Или обнаружили б в Дубках траншею под силовой кабель. Которую, конечно же, вырыли совсем для других целей, не для стройки. Причем никакого землеотвода пока еще в помине нет.
А давайте я к Вам домой загляну. Немножко дрелью дырок в стенах поделаю, а?

Комментарий написал(a) Прохожий. Опубликованно: 26 июня 2010 08:23 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Насчет цифры-знаю,так как знаю людей,к которым обращался амстор для подсчета количества деревьев под предполагаемым пятном застройки. Касаемо кабеля-тут чистая коррупция со стороны облэнерго, если нет проекта согласованного,какие зем.работы? Это в прокуратуру. Кстати,было сделано несколько топографических съемок территории,и амстор прекрасно знает,где что лежит из коммуникации. Город даже не знает,где лежит напорный коллектор из атп напротив.:) хозяева,фигли:-) по-моему амстор постоит,всем ясно. Тут вопрос сохранить то,что есть,и совмесно со специалистами из управления экологии зафиксировать количество деревьев,и дополнительным протоколом обязать выразить новые. Кстати,тут архитектор один переживал,что Таврическому не хватает зелени. Так вот,друзья,за Оскаром есть парк Таврический вроде,вперед туда садить деревья.:-) или проще после проигранных судов лесополосу спасать,а в окно не смотреть? Насчет дрели-берите свердло подлиннее,стены очень толстые.:-)

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 29 июня 2010 15:58 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Особєнно потєшают в Дубках наліпки "Свобода не дасть вирубати парк!"))) Утю-тю))))

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 30 июня 2010 01:14 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Если это кабель для Амстора, это идиотизм, так как напротив их участков находится подстанция "Строительная", с которой целесообразнее всего тянуть кабель для будущей ТП. С чего они будут фазу брать для стройки? с автовокзала? тогда пол-Таврического погаснет с Северным.
Это может быть траншея для чего угодно, для тех же заправок. Одна из них питается воздушкой 10 кВ/0,4 кВ, а вторая бог знает откуда.
Пусть Облэнерго даст официальное разъяснение.

"До того ж, на 3-му році боротьби за ділянку виявляється, що забудовник ще досі не знає, де проходять комунікації, і як доведеться "крутити" корпуси, аби прилаштуватися" - тут уже Людмила Ямщикова сама смутно понимает, о чем речь.

Первоначально, заинтересованное лицо пишет прошение в горсовет, в котором, ссылаясь на генплан, клянчит себе кусочек земли. Генплан делается на основании топографической основы, с согласованными коммуникациями.

Сессия принимает решение о сборе материалов предварительного согласования выбора местоположения объекта. После сбора двух десятков подписей Акт выбора выносится на решение сессии, утверждается, и дается разрешение (опять же, решением сессии), на изготовление документации землеотвода. Не кто не мешает на этабе выбора написать свое особое мнение в Акте (не рубить деревья).

Документация проходит с десяток согласований и экспертиз, после чего опять же утверждается решением сессии.

После чего, уже с готовой конфигурацией участка проектанты начинают работать, изготавливая т.н. Рабочий проект, который опять согласовуется с коммунальными и прочими службами, вот на этом этапе и двигается "пятно" здания с учетом интересов.

Последний этап - зем. работы, для которых берутся разрешения в соответствующих службах, в том числе и РЭС. Вот тогда-то РЭС и дает фазу.

Протянуть кабель в чисто поле - это круто даже для нашего РЭСа wink

Хотя - возможно все.


Комментарий написал(a) аФФтор. Опубликованно: 3 июля 2010 13:10 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Цитата: vovkas
Первоначально, заинтересованное лицо пишет прошение в горсовет, в котором, ссылаясь на генплан, клянчит себе кусочек земли. Генплан делается на основании топографической основы, с согласованными коммуникациями.
...

а Вы попробуйте на досуге послушать запись прес-конференции Коробкова.
в статье присутствует сарказм на предмет утверждений коммерческого директора, что им невдомек про коммуникации как раз именно тогда, когда прошло больше половины времени из того года, на которое им выдано разрешение на изготовление проектной документации!!!

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 3 июля 2010 21:47 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Слушал.
И знаю точно, что Амстор заказывал топосъемки, и не одну.
И знаю так же, что "пятно" здания начинает "крутиться" только после утверждения границ земельного участка. А как иначе?
Вот почему Фантомас и юлил насчет того, что не знает, где собственно, будет пятно.
Будет зарегистрированный договор - будет проект. Что он в итоге построит - вопрос к прокуратуре. Если земля в аренде, он должен вернуть ее в первоначальном состоянии (это если не договориться опять с депутатами).

Цитата: аФФтор
в статье присутствует сарказм на предмет утверждений коммерческого директораНу не я статью писал, не знаю. Одно я понял, аффтар статьи в курсе про направленность церкви, спилившей клены.

Видать, сама небось под богоугодное дело деревья - то пилила. fellow
Как пилил их Оскар, Влад Г., и прочие честные "адвентисты".
Комментарий написал(a) Костянтин.... Опубликованно: 22 июля 2010 18:05 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Особєнно потєшают в Дубках наліпки "Свобода не дасть вирубати парк!"))) Утю-тю))))

Біата А що ти особисто зробила, щоб зберегти дубовий гай???Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)