Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Зоя Бережна: «Ми повинні розуміти, що таким дітям не вистачає піклування від держави»
Зоя Бережна відома багатьом херсонцям, як ініціатор благодійного проекту – „Підготуй випускника-сироту до випускного балу”, метою якого є сприяння випускникам – дітям-сиротам у підготовці до випускного балу.

Бліц-інтерв’ю саме по лаштункам цьогорічної акції.

Зою Яківно, можна більш детальніше про акцію допомоги дітям-сиротам, яку проводить Жіночий клуб «Ініціатива»?

Це щорічна акція підготовки дітей-сиріт до випускного балу. Перед самим заходом жінки з жіночого клубу проводять обстеження матеріально-побутових умов.

Після чого визначається, яка допомога потрібна для цієї сім’ї.

Під час цьогорічної акції були задіяні 32 дитини з Херсона, дві дівчинки-двійняшки з с. Костогризове, та одна дівчина-інвалід з Цюрупинська, майстер спорту з настільного тенісу, чемпіонка України.

Святкування проходило дуже цікаво та нетрадиційно вперше дівчаток благословив священик, а саме дійство проходило біля скульптури Божої Матері.

Після офіційної частини був традиційний десертний стіл з культурно-розважальною програмою, яка проходила в ресторані «Мускат».

Зазначена акція вже проводиться 6 років. Середня кількість дітей, якими опікуються жінки з жіночого клубу «Ініціатива», складає 24-34 дитини щороку.

У нас така традиція, кожна жінка бере собі опікуна та опікується його долею.

Якщо це не секрет, який загальний фонд цьогорічної акції?

Цього року на свято для дітей сиріт було витрачено понад 105 тис гривень.

Кожну дитину ми оділи на 2,5-3,5 тис. гривень.

Яка подальша доля цих дівчаток? Допомога таким дітям триває постійно чи тільки одноразово?

Обов’язково постійно! Ми допомагаємо дітям, які бажають поступити до ВНЗ. Пишемо листи, сприяємо в іншій спосіб, але дійсно розумні та талановиті дітки з нашою допомогою отримують вищу освіту.

Як приклад, можу привести ситуацію, коли завдяки нашим старанням одна із дівчат поступила та успішно навчається в університеті у М. Поплавського.

Крім цього ЖК «Ініціатива» постійно допомагає таким дітям з працевлаштуванням, як правило жінки з нашого клубу працевлаштовують дівчат у себе на підприємствах.

Підсумовуючи, хочу зазначити, що цією акцією не закінчується співпраця з нашими опікунами, навпаки - після кожної акції ця співпраця та теплі стосунки тільки починаються.

У вашій добрій справі ви покладаєтесь тільки на себе, чи міська влада також вам допомагає?

Хочу зазначити, що всі ці заходи відбуваються під патронатом міського голови В. Сальдо.

Міський голова також постійно опікується проблемами дітей-сиріт.

І наскільки дозволяють бюджетні можливості допомагає. Як приклад, можна навести іменні стипендії, які надаються таким дітям.

І останнє, щоб я хотіла зазначити. Ми повинні розуміти, що таким дітям не вистачає піклування від держави.. А тому, підтримка з боку громадськості необхідна. Дуже приємно, коли до нашої доброї справи долучаються й чоловіки… Це показово.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 мая 2010   ::  Посмотрели: 2262  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода