Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В.Демьохін: «Питання соціально-економічного життя області треба обговорювати з громадою»
Голова обласної ради Володимир Демьохін на брифінгу регіональним ЗМІ, що відбувся після ХLІІ сесії обласної ради, говорив про соціально-економічний розвиток області у 2009 році та окреслив коло пріоритетних для регіону об’єктів культурної та соціальної сфери. Володимир Анатолійович висловив переконання у тому, що до обговорення соціально-економічного життя Херсонщини треба підходити публічно.

- Виконання Програми соціально-економічного розвитку області – чи не найскладніше сьогодні. Адже не треба забувати, що державою взагалі не прийнята відповідна програма, не окреслено шляхи розвитку країни.

На місцевому рівні підтримки від Уряду ми не відчуваємо: нам обіцяли допомогти з добудовою другої черги онкодиспансеру, виділити кошти на вивіз отрутохімікатів.

Що ж маємо насправді? Ми почали вивіз отрутохімікатів самі, але з боку уряду – жодної реакції. У свою чергу, з боку керівництва держави, нам постійно заважають реалізувати низку інвестиційних проектів. До яких пір наші народні обранці будуть тільки заважати?

Соціально економічна ситуація в області й так непроста, не варто її підсилювали майбутніми виборами.

Не треба говорити, що сьогодні неконтрольована ситуація з епідемією грипу. В регіоні нема ажіотажу з ліками та паніки завдяки консолідованим діям місцевих фахівців.

З іншого боку, сьогодні йде підрив економічної безпеки держави. Ми не знаємо, куди витрачено кошти МВФ і яким буде наповнення держбюджету наступного року.

У свою чергу, обласний бюджет 2009 року має перевиконання, що розподіляється між районами області.

Зверніть увагу, в обласному художньому музеї ім. Шовкуненко відремонтовано стелю та полагоджено систему опалення. Ще 2006 року зачинявся Музично-драматичний театр ім. М.Куліша через відсутність системи протипожежної безпеки, а сьогодні - все в ньому полагоджено, відремонтовано сцену.

Звичайно, є й проблемні об’єкти спільної власності територіальних громад області. Пригадаймо, що 2004 року ми могли вирішити питання кінотеатру "Україна". За тих умов сьогодні ми б ходили до сучасного кінотеатру, та тоді не склалося. Треба говорити про те, що залучення в область інвестора – це й нові робочі місця мешканців області та наповнення обласного бюджету.

У 2006 році депутатський корпус обласної ради критикували навіть за ремонт сесійної зали обласної ради. А тепер – усі офіційні прийоми проходять у ньому.

Завдяки обласному бюджету понад 6 мільйонів гривень боргу погашено по пенсійному фонду та зарплаті працівників Радгоспу-заводу «Янтарного», що теж є одним із пріоритетних об’єктів області. Завдяки спільним зусиллям обласного бюджету та інвесторів можна реанімувати Радгосп-завод «Янтарний», ТОВ "Аеропорт-Херсон".

Сесійна зала обласної ради, обласний онкодиспансер, Музично-драматичний театр ім. М.Куліша та низка інших соціальних та культурних об’єктів обласного значення залишаться та працюватимуть і надалі на благо громади області. Необхідно лише вміло використовувати потенціал області. Тому, я вважаю, питання соціально-економічного життя області треба обговорювати публічно, у діалозі з громадою.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1739  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода