Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ранкові події у ВР - це репетиція громадянської війни – Скуратівський
Історик Вадим Скуратівський прокоментував наслідки ратифікації угоди щодо Чорноморського флоту.

"Практично все це означає повернення України в радянські часи. "Радянщина" зараз поєднана з стратегічним клановим капіталізмом - і це дуже серйозно. Ми потрапили у історичну пастку, вийти з якої найближчим часом нам не вдасться. Ця пастка налаштовувалася проти нас іще з 1654 року, від Переяславської Ради, і впродовж століть удосконалювалась у різних жанрах. А на початку 1990-х російський імперіалізм почав над цією проблемою працювати глибинно. І принаймні тимчасово він досяг успіху", - сказав історик.

Аналізуючи, як відтепер розгортатимуться події в Україні, Скуратівський заявив про можливість громадянської війни. "Власне, ранкові події у Верховній Раді - це і є репетиція громадянської війни. Зрозуміло, що цієї війни треба уникнути. Але не виключено, що нова влада з її "фашизоїдними" рисами теж працюватиме у напрямі цього конфлікту - щоби потім знищити будь-яку українську опозицію. Призначення політиків типу Табачника та Семиноженка були першими інфантильними жестами у цьому напрямку", - зазначив історик.

Він зауважив, що розв'язання громадянського конфлікту вигідне передусім новопоставленій владі, щоб забезпечити своє “царювання” до 2042 року, а, можливо - і до 2100.
Виною тому, що Україна потрапила у пастку, є невисокий рівень опозиції. Ми зараз розплачуємось за конфлікти між президентом Ющенком і прем'єр-міністром Тимошенко. І ще за те, що, починаючи з 1991 року, ніхто не подумав про те, як відреагують люди зі сходу на український патріотизм. Вони ж були роками "інфіковані" російською пропагандою.

Аби вийти із пастки, мусимо працювати над усуненням цієї антиукраїнської влади - це стратегічне. Тактично необхідні нові парламентські вибори. Ситуація зараз така, що Україна значною мірою повторює досвід європейських країн 1920-30-х. Вони починали з гарних демократичних жестів, а закінчували тоталітаризмом і фашизмом. На заході був Гітлер, а на сході - Сталін. Не виключено, що у нас ще довго буде якийсь "кишеньковий" парламент і тими негідниками, які все це облаштували.

Історик зазначив, що на жорстку реакцію західного світу на події в Україні розраховувати не варто. У Заходу зараз тисячі серйозних проблем, а Україна для нього - буферна держава, у якій "хоч трава не рости". Як казала колишня секретар зовнішніх справ США, "Україна - це чорна дірка світової історії". Так вони до нас і ставляться. Сподіватись на те, що "заграница нам поможет", не доводиться.

http://gazeta.ua
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1481  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют