Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Демьохін про роботу ХLV сесії обласної ради
Голова обласної ради Володимир Демьохін на брифінгу регіональним ЗМІ зазначив, що задоволений роботою ХLV сесії обласної ради V скликання.

На його думку, конструктивна робота та демократичний діалог між депутатами обласної ради сприяють не лише відкритості обговорюваних питань, а й зростанню економіки.

- На рахунку обласної ради сьогодні чимало добрих справ і відрадно, що сьогодні більшість підприємств області працює на зростання добробуту області.

Сьогодні ми прийняли низку рішень, і лише декілька питань були спірними. Зазначу, що від продажу окремих підприємств, які не приносили користі територіальній громаді, не функціонували, сьогодні ми маємо відремонтований Музично-драматичний театр ім. М.Куліша, відремонтовано музеї, продовжує свою діяльність програма МЖК.

А будівництво – це чи не ключовий показник дієвості та зростання економіки регіону. Сьогодні усі сили депутатського корпусу обласної ради спрямовано на зміцнення економічного потенціалу.

На сесії не розглядалися питання надання мисливських угідь у тимчасове користування. Питання були зняті ще на президії депутатами обласної ради.

Та ми обов’язково вирішимо ці питання, після того, як ОДА нам запропонує відповідну обласну програму. Голова ОДА Анатолій Гриценко запевнив мене, що до чергового засідання сесії до обласної ради надійде проект обласної програми розвитку мисливських угідь. Ми всі питання вирішували і вирішуватимемо зважено, у комплексі.

Через непорозуміння у нас є ще низка проблемних об’єктів, таких, як кінотеатр «Україна», та необхідно постійно вести діалог з громадою, проводити роз’яснювальну роботу, тоді й буде прийматися єдиноправильне рішення, яке матиме перспективу для області.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 1597  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют