Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сергій Кириченко : «У ХЕРСОНЦІВ ЗАБИРАЮТЬ СТАДІОН «КРИСТАЛ»?!»
Публікуємо позицію депутата Херсонської міської ради С. Кириченка о фізкультурі, спорте та футболі в Херсоні

Те, що міський голова Херсона В.Сальдо може роками без депутатів розпоряджатися бюджетнами коштами, без рішень сесій міськради сам собі і своїм заступникам нараховувати премії на сотні тисяч гривень та брати гроші з бюджету на власні потреби, надавати у постійне користування гектари земель на березі Дніпра, що заборонено Законом, і чинити безліч беззаконня – це стало симоволом кримінальності, як місцевої херсонської, так і центральної української влади.

При цьому В.Сальдо дуже швидко вчиться, але не законам та досвіду вдалого керування містом, а тому, як порушувати закони та робити на цьому бізнес для своєї «боговибраної» команди. Зокрема все місто знає сумну історію, коли ще у 90-х роках минулого тисячоліття, а саме 02.02.1998 р., Херсонський бавовняний комбінат мав необережність передати в оренду відкритому акціонерному товариству «Дружба» цілісний майновий комплекс стадіону «Старт» на кілька десятків років. В той же період і влада міста при керуванні міським головою М.М.Ординським, чомусь дала великий масив землі ВАТ «Дружба» (В.А.Дружинському) в оренду майже на півстоліття! Усі ці роки ВАТ «Дружба» незмінно керує мультимільонер Валерій Адольфович Дружинський, який є своєрідним «братом» В.Сальдо по крові, вірі, духу і національним традиціям. Єврейська громада Херсона та її лідери дуже шанують цих своїх представників у бізнесі та владі Херсона.

Але щось більшість інших жителів Херсона мало відчуває від цього користі. Підтвердженням цьому є перевірка орендодавцем – ХБК стану орендованого майна, яке було передане в оренду ВАТ «Дружба». Я особисто приймав в ній участь, як член комісії, і наочно пересвідчився в порушеннях умов договору. І ось головним мотивом передачі стадіонно-спортивного комплексу «Старт» до рук акціонерного мультимільонера Валерія Адольфовича був той, що гроші від торгівельної та іншої комерційної діяльності ВАТ «Дружба» будуть йти на розвиток спорту, ремонт і утримання футбольного поля, інших споруд і майданчиків. Влітку 2009 року наочним стало виявлення порушень ВАТ «Дружба» (В.А.Дружинський) умов договору оренди. ХБК-орендодавець НЕ ДАВАЛО ДОЗВОЛУ В,А.Дружинському (ВАТ «Дружба») на будівництво на території стадіону двох станцій мобільного зв’язку, будівлі торгівельної споруди, складу, розміщення десятків великотонажних контейнерів на території орендованої земельної ділянки.

Але В.А.Дружинський настільки сміливий, що БЕЗ ДОЗВОЛУ ОРЕНДОДАВЦЯ молотить гроші з того, що йому попало в руки. І лазню (баню) В.А.Дружинського багато сильних світу цього добре знають. Баня (лазня) знаходиться в орендованому приміщенні на стадіоні «Старт», контейнери здаються в оренду підприємцям, які торгують на ринку. Це дає великі живі гроші! Правда сам стадіон ВБИТИЙ! За 12 років оренди В.А.Дружинським стадіону «Старт» не відновлено жодної лавочки на глядацьких трибунах.

Молодь, яка проживає навколо стадіону, позбавлена активного спортивного життя на тому, що колись активно працювало на громаду міста. Так зараз практично ОДНА ЛЮДИНА - БУРЖУЙ-КАПІТАЛІСТ, РОБИТЬ СОБІ ГРОШІ! Саме це стало підставою того, що Херсонський бавовняний комбінат подав позов до Херсонського господарського суду про розірвання договору оренди спортивного комплексу стадіону «Старт» з ВАТ «Дружба» (В.А.Дружинський). Зараз відбувається провадження по ній.

ВЕЛИКЕ ШАХРАЙСТВО В ХЕРСОНІ. ДУБЛЬ-2.

Про цю сумну історію знає усе місто! В тому числі і міський голова В.Сальдо. Так що, невже недостатньо досвіду і інформації, щоб зрозуміти шкідливість для громади Херсона передачу стадіонного комплексу «Кристал» в чиїсь приватні руки?

Ні! Особисто для В,Сальдо, ні! Він давно вже не керуєтсья інтересами міста та херсонців. А якже! Він БІЗНЕСМЕН-МЕР! ВІН ЗВИК РОБИТИ ГРОШІ, ГРОШІ І ЩЕ РАЗ ГРОШІ! Для нього ЦЕ ГОЛОВНЕ! Ось тому і вніс саме В.Сальдо, та ще й зненацька, саме в день проведення XXXVI сесії 26.03.2010 року проект рішення «Про участь у заснуванні приватного акціонерного товариства „Футбольний клуб „ Кристал". Зразу ж в очі кидається питання: «Про участь…» - КОГО САМЕ? А відповідь проста: якогось шахрая-лжеінвестора.

Цим, за моїм переконанням, шкідливим для інтересів херсонців та шахрайським рішенням пропонувалося ніби-то «з метою залучення інвестицій для розвитку спорту в м. Херсоні» «1. Уповноважити Херсонський міський спортивний комбінат „Кристал" виступити учасником ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА „ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ,.КРИСТАЛ" (далі - товариство). А далі взагалі ЦИРК ШОУ-ШАХРАЇВ:

«2. В якості внеску до статутного фонду передати в обмін на акції приватного акціонерного товариства „Футбольний клуб „Кристал" (пропорційно вартості) право користування комунальним майном Херсонської територіальної громади (згідно з додатком).

3. Право користування зазначеним майном визначити за його вартістю, що становить 3 725 960 (три мільйони сімсот двадцять п'ять тисяч дев'ятсот шістдесят) гривень відповідно до експертного висновку від 12 .11. 2009 р.

5. У випадку прийняття міською радою рішення про продаж майна, зазначеного в додатку, першочергове право викупу має приватне акціонерне товариство „Футбольний клуб „Кристал".

6. Уповноважити директора Херсонського міського спортивного комбінату „Кристал" Недайборща В.Ф. на підписання договору про створення приватного акціонерного товариства „Футбольний клуб „Кристал", на здійснення контролю за державною реєстрацією товариства та реєстрацією випуску акцій товариства у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку України».

Несінитниця, коли «до статутного фонду передається в обмін на акції приватного акціонерного товариства „Футбольний клуб „Кристал" (пропорційно вартості) право користування комунальним майном Херсонської територіальної громади (згідно з додатком)». Це ОБМАН! Насправді під цією шахрайською схемою прихована юридична, незаконна формула безповоротної передачі комунального майна до приватних рук! ЦЕ СПОСІБ ВИЛУЧЕННЯ ДОРОГОЦІННОГО МАЙНА ТА ЗЕМЛІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗ ВОЛОДІННЯ НАСЕЛЕННЯ ХЕРСОНА І ЇХ ВЛАСНОСТІ У ЧИЇСЬ, ПОКИ НЕВІДОМІ ПО ПРІЗВИЩАХ, АЛЕ ПРИВАТНІ РУКИ!
Як результат, у разі вдалості прийняття сальдівського проекту рішення міською радою про передачу стадіону «Кристал» у чиїсь приватні руки, місто втратить великий спортивний комплекс, який знаходиться в самому центрі. Шахраї розтягнуть землю, яка є навкруги стадіону, побудувавши собі торгівельні та інші бізнесові, комерційні об’єкти.

Це брехня з вуст автору проекту рішення, що за вісім проків правління цієї влади не знайшлося коштів на підтримку футболу. Просто ніхто цієї підтримки ні в кого і не просив, хоча є і на сьогодні багато підприємців, які хотіли б долучитися до підтримки професійного і масового футболу! Це технологія правлячого в місті клану, тримати до стану руйнації будь-що, щоб потім під приводом «пошуку ефективного інвестора» роздавати громадські цінності, які належать усьому місту, в руки своїх друзів та родичів. Так руйнується Україна і наше українське суспільство та нація! У всіх на очах!

Аж слинка текла у доповідачів питання на сесії, коли зачитувалися об’єкти, заради котрих і писалося рішення.

Згідно Додатку до проекту рішення це «Перелік об'єктів комунального майна Херсонської територіальної громади, право користування якими передається до статутного фонду приватного акціонерного товариства „Футбольний клуб „ Кристал":

№ Об'єкти:
1. Готель із прибудовою (літ. А) та підвалом
2. Спортивна будівля (літ. Б) з підвалом
3,4. Підтрибунні приміщення (літ. Д) з трибунами (літ.Д1-Д24)
5. Будівля для обслуговування табло (літ. И)
6. Гаражні бокси (літ.К)
7. Господарча будівля (літ.КІ)
8/ Господарчий бокс (літ. В)
9. Склад (літ. Л)
10. Склад (літ. М)
11. Сторожова (літ. Н)
12. Футбольне поле № 12
13. Сектор для метання №13
14. Сектор для метання №14
15. Бігові доріжки № 15
16. Мостіння 1
17. Запасне футбольне поле №17
18. Трибуни запасного поля
19. Баскетбольне поле
20. Волейбольне поле
21. Городошна площадка
22. Тенісна площадка
23. Право користування земельною ділянкою


Фізкультура і спорт є важливими складовими повноцінного життя населення. Фізично здорова нація є запорукою економічного розвитку та стабільності будь-якої країни. Херсонський міський стадіон «Кристал» був побудований у 1962 році як центр розвитку фізкультури і спорту у м. Херсоні. В спортивних приміщеннях та на майданчиках працювали різноманітні спортивні секції, проводились спортивні змагання з різних видів спорту районного, обласного та республіканського значення.

Та за роки панування в місті клану В.Сальдо із-за його нелюбові до спорту, спортсменів та херсонців, всі приміщення знаходяться в аварійному стані.Ця нелюбов підтверджується закриттям спорткомплексу «Кристал» і розгону ще десятків спортивних секцій в м.Херсоні.

За моїм переконанням запропонований проект рішення щодо передачі стадіону «Кристал» в приватні руки є просто злочинним, і цим питанням повинні вже займатися правоохоронні органи, які повинні дослідити мотиви замаху на службово-корисний злочин, яким можуть бути нанесені непоправні збитки усім жителям Херсона.

Наша команда профспілки «Народний контроль», і я особисто все будемо робити, щоб зберегти комунальну форму власності та суспільне призначення усього майна на території Херсона, які ще не відібрали у нас ненажерливі капіталісти задля свого особистого збагачення. Поки пропозиція В.Сальдо на сесії не пройшла…
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 3448  

Комментарий написал(a) Абдула. Опубликованно: 30 марта 2010 23:17 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Сережа Кириченко, ты когда в Вову снова какашками запланируешь покидаться, - ПРИГЛАСИ заранее! Душевно просим - фото для истории! wink
Граждане журналисты, присоединяйтесь к просьбе! Так надоело местные газеты читать, ну прям тоска! А так представляете - на первой полосе ФОТО КРУПНЫМ ПЛАНОМ и подпись: "Вызов брошен! Поднимет ли его мэр или опять уйдет только понюхав?"Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее