Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дар’я Тихова: «Не обіцяю виступати за Херсон і надалі»
Інтерв’ю з майстром спорту міжнародного класу з кульової стрільби, чемпіонкою світу, Європи, багаторазовою чемпіонкою України, учасницею Олімпійських ігор у Пекіні Дарією Тиховою.

- Даша, 2009 рік приніс для тебе чимало радісних подій. Чим особливо він запам’ятався?

- Минулий рік розпочався об’єднанням двох люблячих сердець, що призвело до зміни прізвища з Шитко на Тихову. Також у пам’яті 2009-ий як рік неодноразового побиття рекордів України в пневматиці. Знову і знову доводила – я одна з найкращих спортсменок України в кульовій стрільбі. На жаль, ліцензії на Олімпійські ігри не розігрувалися, але обіцяють вже у цьому році на чемпіонаті світу їх роздавати.

- У травні 2009 року тебе визнали найкращою спортсменкою місяця за версією Національного олімпійського комітету. Ти не приїхала на нагородження вчасно, і з приводу цього довгенько по місту поширювалися чутки, мовляв, загордилася…

- Справа в тому, що в травні у мене були змагання, і, до речі, Сергій Назарович Бубка теж кудись від’їжджав. Нас разом із моїм тренером Ніною Масловою нагородили пізніше, відбулася прес-конференція - все було нормально. А розмови з приводу якоїсь гордості – це тільки порожні балачки.

- Ти відмовилася від подарованої квартири владою міста та області. Чому?

- Стояло питання не «подарувати квартиру», а поліпшити житлові умови спортсменки. Те помешкання, яке мені презентували, далеко не відповідало умовам покращення. Тому воно й не задовольнило мене.

- З достовірних джерел я знаю, що буде розглянуте питання придбати тобі нову квартиру в Херсоні…
- Так. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому воно все ж таки вирішиться.

- Про що думаєш, коли підходиш до вогневого рубежу?

- Досвід дозволяє абстрагуватися від сторонніх думок. Я виходжу і сконцентровуюсь виключно на стрільбу, на техніку її виконання, на результаті. Навчилась на побічне не звертати увагу.

- Ніна Маслова якось розповіла, що ти перед змаганнями читаєш книжки з психології...

- Так, мені це допомагає…Здебільшого, кожен спортсмен сам вирішує, як зібратися перед змаганнями. Це дуже індивідуально. Хоча, до речі, в нашій збірній недавно з'явився психолог. Але знову ж таки: комусь підходять його методи роботи, а комусь - ні.

Тому насамперед потрібно самостійно працювати над собою, читати спеціалізовану літературу, аналізувати її. Але, однозначно, без психології в кульовій стрільбі не обійтися. Особливість нашого виду спорту - боротьба з невидимим суперником. Так, ми маємо опонентів, але під час стрільби є тільки я і мішень.

Ми тільки пізніше можемо подивитися на табло і порівняти результати. Тому, насамперед, це боротьба з самим собою. Зумів зібратися - отримав результат, не зміг - означає працювати і ще раз працювати над собою.

- Чи правда, що у спортсменів-стрілків псується зір?

- З часом він падає. Але якщо слідкувати за собою, не перевтомлюватися, тренуватися з нормальним освітленням, то, переконана, проблем із зором не виникне. У нас стрільба не обмежений вид спорту за віком. У ньому беруть участь навіть 40-річні чоловіки та жінки. Ви ж ніколи не бачили, щоб стріляли спортсмени в окулярах, з лупою чи з біноклем. А за правилами змагань оптика дозволена лише при рухомих мішенях.

- Чи можеш ти запевнити херсонців, що не будеш виступати в залік іншої області?

- На даний момент я стріляю за Херсонську область і Крим. Чому не стовідсотково за Крим? Тому що все-таки Херсон – моя Батьківщина.

Але, на жаль, місто не може забезпечити мене як спортсменку високого класу. Представники автономної республіки подарували мені новий костюм з сучасного матеріалу, який пропускає повітря, і багато патронів. Я їм за це дуже вдячна. Лише куртка коштує одну тисячу євро - за цю ж суму інколи можна придбати весь костюм, але його якість, безперечно, буде зовсім іншим.

Йде мова ніби про дурниці, але від них і залежить результат. Зрозумійте, якщо мені запропонують гарну і стабільну фінансову підтримку за умови виступу в повний залік іншої області, то цілком імовірно, що я її прийму.

Інтерв’ю брав Максим Лозовий

Фото:
Дар’я Тихова: «Не обіцяю виступати за Херсон і надалі»
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 марта 2010   ::  Посмотрели: 1628  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП