Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Роман Підперигора: У міськради були всі підстави приймати бюджет міста
Бліц-інтерв’ю з депутатом міської ради, керівником департаменту фінансів, Романом Степановичем Підперигорою.

Розмова відбулася після пленарного засідання міської ради, на якому був затверджений бюджет міста на 2012 рік.

Представники опозиції (наприклад, депутат від «Фронту змін» Віктор Іванушкін) закидали міському голові та депутатам від більшості, що міська рада не мала право приймати цей бюджет, так як він не підписаний президентом, а також не був офіційно оприлюднений. Яка позиція з цього приводу департаменту фінансів?

Сьогодні, 28 грудня (на момент спілкування журналістів видання з Р. Підперигорою-ред.) о 9 годині ранку, Президент України підписав ЗУ Про державний бюджет України на 2012 рік. Сьогодні цей закон буде опубліковано у газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Тому у міської ради були всі підстави приймати бюджет міста.

Зрозуміла позиція. Давайте залишимо політику та перейдемо безпосередньо до бюджету. Які головні пріоритети бюджету міста на 2012 рік?

Почну з загальних цифр: Дохідна частина бюджет міста на 2012 рік сформована у сумі 1 мільярд 28 мільйонів 194 тисячі 803 гривні.

Пріоритетами міського бюджету на наступний рік є: соціально-культурна сфера, соціальній захист населення, це майже 80% видатків міського бюджету; розвиток міста - 11%. Згідно з опитуваннями населення, головною турботою та проблемою мешканців міста є відсутність цілодобової подачі води у будинки. У 2012 році планується цілодобово постачати воду у 95% будинків міста. На ці заходи у бюджеті передбачені відповідні кошти. Другий напрямок - це освітлення міста, бо це в першу чергу безпека людей. Ми передбачили на ці заходи понад 5 млн. гривен, що на 30% більше ніж у 2011 році.

На ремонт доріг передбачено понад 31 млн. гривен. На капітальний ремонт покрівель житлових будинків та ліфтів передбачено понад 13 мільйонів гривен. Але тут хочу підкреслити, що ці кошти будуть витрачені на будинки комунальної власності або ОСББ, які колись були комунальною власністю. На будинки ЖБК, нажаль, витрачати кошти не можна, так як немає відповідного законодавчого механізму.

Крім цього, хочу підкреслити що саме в бюджеті цього року передбачено понад 4 млн. гривен на ремонт існуючих та придбання нових тролейбусів.
Також, значні кошти будуть направлені на озеленення міста, та на ремонт внутрішньо будинкових проїздів, ремонт тротуарів тощо.

Більш детально з основними показниками бюджету міста на 2012 рік можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради (редакція).

Романе Степановичу, чи передбачені в новому бюджеті і кошти на матеріальне заохочення квартальних?

Так, передбачено.

І останнє запитання. Чим відрізняється бюджет 2012 року від усіх інших (прийнятих у минулому – ред.) міських бюджетів. Чи є особливі відмінності цього бюджету?

Відповідаю. Так, такі відмінності є. Вперше в проекті міського бюджету на 2012 рік передбачена фінансова підтримка (90 тис. грн) Херсонській міській громадській організації «Центр сімейної реабілітації дітей-інвалідів та дітей з інвалідизуючими захворюваннями «Софія»».

Також, вперше ми передбачили субвенцію районним у місті радам на санітарне очищення території (150 тис. грн.), капітальний ремонт внутрішньо квартальних проїздів (450 тис. грн) та 900 тис. гривень на ремонт мереж зовнішнього освітлення територій індивідуальної забудови міста. Всього на ці потреби ми виділили трьом районам 1 млн. 500 тис гривен - по 500 тис гривен на кожен район.

Районні ради та їх виконавчі органи самі будуть визначати на які об’єкти спрямувати ці кошти.

Спілкувався Тарас Бузак.

P.S. Розширене інтерв’ю з Р.С. Підперигорою згодом.
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 3  ::  Дата: 29 декабря 2011   ::  Посмотрели: 4545  

Комментарий написал(a) Василий Теркин. Опубликованно: 29 декабря 2011 20:46 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 128
ICQ: --
Хорошо рассказал финансист. Жду новых троллейбусов. У меня льгота на проезд на них. Яже фронтовик, да еще контуженный fellow

Комментарий написал(a) херсовет. Опубликованно: 29 декабря 2011 20:59 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 53
ICQ: --
Рома на своем месте.ВВС правильные кадры подбирает

Комментарий написал(a) голос Таврического. Опубликованно: 29 декабря 2011 21:04 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Жалко, что дома ЖСК нельзя ремонтировать за счет бюджета города. Такое впечатлпение, что люди, которые там живут, не жители этого города и не платят налоги. Странно.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос