Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В. Пелих: «У КНР готові інвестувати в економіку регіону близько 1 млрд. доларів»
Голова обласної ради Віктор Пелих та голова ОДА Микола Костяк нещодавно повернулися з Китайської Народної Республіки. Про результати робочої поїздки розповів журналістам очільник місцевого самоврядування області Віктор Пелих.

- У кожній відвіданій нами провінції було підписано меморандуми про наміри. Ми задекларували наше бажання співпрацювати та очікуємо, що найближчим часом почнемо реалізовувати спільні проекти.

Вже зроблено перший крок до плідної співпраці – цього року за ініціативи посла України в КНР Юрія Костенка буде створено український культурний центр, де буде розповідатися в університеті однієї з відвіданих нами провінцій про особливості саме Херсонської області. Планується організувати обмін студентами для навчання. В Китаї підтримали цю ініціативу, думаю, що це буде нашим першим спільним проектом.

Китайська сторона зараз працює над тим, куди б інвестувати свої надприбутки. Вони шукають не просто ринки збуту, а й проекти, які б зацікавили їх вигідним вкладанням інвестицій. За 20 років незалежності усього 12 млн. доларів китайських інвестицій отримали в Україні. Проте, у ході зустрічі з нами, китайська сторона запевнила, що готова вкласти в економіку Херсонської області близького 1 млрд. доларів. Це значні кошти і наше завдання – запропонувати їм такі проекти, з якими вони захочуть працювати.

Сьогодні ми зацікавили нашими досягненнями у галузі суднобудування, машинобудування, успіхами в сільгоспвиробництві. Ми акцентували на екологічній чистоті та родючості наших ґрунтів і це викликало інтерес у китайських інвесторів. Тому очікуємо суттєвих зрушень у галузі переробки нашої продукції - планується створення спільних переробних підприємств .

Крім того, передовий досвід КНР дає змогу сподіватися, що спільно ми вирішимо низку питань. Це, передусім, такі як дороги, аеропорт, морський порт. Для них такі проекти не вважаються великими й складними, тому це говорить про можливість швидкого вирішення цих питань в регіоні. Щодо більш масштабних проектів, то ми підіймаємо питання будівництва швидкісної дороги «Київ-Керч».

Ще один проект, який не менш цікавий для Китаю – це розвиток нашої курортної зони. Проект «Екологічно чисте містечко» набув статусу національного, цікавий він і для китайців. Нам важливо, щоб таких проектів стало більше.

Напрацювань багато. Головне, що партнерський підхід до їх вирішення, забезпечує нам впевненість у відкритості та прозорості реалізації окреслених проектів на теренах області.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 июня 2011   ::  Посмотрели: 2105  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода