Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Черговий тиждень з посмішкою
Черговий тиждень для фондового ринку України пройшов під стягом биків: спроби протилежного табору змінити ситуацію на свою користь у останні два дні тижня не призвели до успіху.

Інаугурація новообраного президента країни пройшла майже непомітно на ринку цінних паперів, спровокувавши лише незначний ривок угору на торговій сесії у день події.

За підсумками тижня, індекс ПФТС підріс на 4,38% до рівня 705,00 пп, у той час, як індекс Української біржі UX збільшився на 3,52% до 1797,63 пп. На ПФТС протягом тижня були укладені угоди на загальну суму 362,8 млн. грн.. (разом з корпоративніми облігаціями та ОВДЗ). Аналогічний показник на Українській біржі склав 220,8 млн. грн..

Новини України:
На початку тижня міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's спрогнозувала поновлення зростання української економіки у 2010-2011 рр. на 3,5% та 4% відповідно. Згідно з галузевим звітом S&P банки «Казахстану, Росії та України будуть наслідувати стратегію обережного зростання, щоб запобігти рецесії». У поточному році, згідно з оцінками агенції, інфляція досягне 13%, а у наступному – лише 9%.

Серед статистичних даних увагу інвесторів притягли звіти щодо платіжного балансу та ВВП. Згідно з офіційними показниками, дефіцит платіжного балансу України у січні 2010 року скоротився до $1,057 млрд., що на 41,3% меньше, ніж у січні 2009 року, коли дефіцит склав $1,801 млрд. Окремий звіт показав, що січні 2010 року ВВП країни виріс на 7,5% відносно січня 2009 року.

Лідерами тижня на ПФТС та Українській біржі стали акції Центренерго (CEEN), Укртелеком (UTLM), Мотор Січ (MSICH), Укрсоцбанк (USCB), Укрнафта (UNAF) иа Укртелеком (UTLM).

Світові події:

На світових фондових ринках на минулому тижні домінували песимістичні настрої. По-перше, на настрій інвесторів негативно вплинуло застереження рейтингової агенції Moody's відносно того, що Греція найближчим часом може знову побачити зниження її кредитного рейтингу.

По-друге, голова Банку Англії Мервін Кінг сказав, що є висока вірогідність поглиблення фінансової кризи у тому разі, якщо політики та фінансисти не впровадять реформи у секторі, котрі значно зменшать ризики.

По-третє, статистика показала, що німецький індекс ділового оптимізму, IFO у лютому упав до 95.2 пп, що нижче середніх оцінок аналітиків у 96.1 пп. Індекс довіри споживачів США у лютому зменшився до 46 пп після 56.5 пп у січні. Фінальне значенні ВВП США за четвертий квартал показало, що ВВП збільшився на 5,9% р/р після 5,7%, як повідомлялося вперше. Показник став максимальним за останні 6 років.

Публікація деяких позитивних квартальних звітів надавала лише тимчасове полегшення. Між тим, увага інвесторів була спрямована на виступ голови Федерального резерву США Бена Бернанке у Конгресі з піврічним звітом щодо економіки та кредитно-грошової політики. Очікування учасників ринку біли спрямовані на те, що Бернанке пояснить дії центрального банку тижнем раніше, коли несподівано була підвищена дисконтна ставка на 25 пунктів до 0,75% з 0,5%. Але нічого нового Бернанке не сказав, тому суттєвого впливу його виступ на динаміку ринку не спровадив.

Як будуть поводитися індекси на поточному тижні? Нагадаємо, що протягом останніх п’яти днів головні індекси України взяли важливі психологічні бар’єри: 700 пп для ПФТС та 1700 для UX. Тож, можна припустити, що після зросту індексам потрібно буде скорегуватися униз. Але якщо буде присутній позитивний зовнішній фон, то розміри корекції можуть бути незначними.

Пiдготовлено: Олена Злобіна, аналитичний вiтдiл TeleTRADE, м. Киiв


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 марта 2010   ::  Посмотрели: 1607  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода