Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Державний борг України за рік виріс на 60%
Сума державного та гарантованого боргу України за минулий рік виросла до 300 млрд грн.


Борг України склав більше 300 млрд грн
Упродовж 2009 року сума державного і гарантованого державою боргу України збільшилася в гривневому еквіваленті на 112 млрд грн (на 59,14%) – до 301 млрд. 428,4 млн грн або 37 млрд 749,33 млн дол.

Зокрема, державний та гарантований державою зовнішній борг склав 196,38 млн грн (65,13% від загальної суми), а внутрішній борг – 105,13 млрд грн (34,87%).

За даними Міністерства фінансів, держборг України становив 211,62 млрд грн (70,19%) або 26,5 млрд дол.

Відзначимо, що держбюджет на 2009 рік встановлює граничний розмір державного боргу України в сумі 193 млрд 076 млн 747,3 тис. грн. Перевищення фактичного обсягу державного боргу над граничним становить 18,55 млрд грн.
Гарантований борг України складав 89,89 млрд грн (29,81%) або 11,26 млрд дол.

Протягом 2009 року сума державного та гарантованого державою боргу України збільшилася у гривневому еквіваленті на 112 млрд грн (59,18%).

Це відбулося за рахунок випуску облігацій внутрішньої державної позики для збільшення статутних капіталів банків і НАК "Нафтогаз України", для поповнення Стабілізаційного фонду, отримання другого траншу позики Міжнародного валютного фонду, отримання першого програмної позики Світового банку на реабілітацію фінансового сектора і зростання курсів іноземних валют до гривні.

При цьому, державний борг України збільшився на 80,93 млрд грн (61,93%). Державний зовнішній борг збільшився в основному за рахунок отримання другого траншу кредиту МВФ і зростання курсів іноземних валют до гривні.

Внутрішній борг збільшився в основному за рахунок випуску облігацій внутрішньої державної позики для збільшення статутних Комментариев: 0  ::  Дата: 16 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2362  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама