Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ціни на продукцію промисловості зростають
За данними Державного комітету статистики України індекс цін виробників промислової продукції у лютому 2010 року становив 101,9%, а з початку 2010 року - 103,8%.

За даними Держкомстату, продукція добувної промисловості в лютому подорожчала на 5,5%. У видобутку паливно-енергетичних корисних копалин ціни зросли на 7,4%, видобутку корисних копалин, крім паливно-енергетичних, - на 3,7%.

У переробній промисловості ціни зросли на 2,4%. Найбільше (на 13,8%) подорожчала продукція на підприємствах з виробництва коксу. На 3,5-0,6% зросли ціни у металургійному виробництві і виробництві готових металевих виробів, хімічному виробництві, виробництві продуктів нафтопереробки, транспортних засобів і обладнання електричного, електронного і оптичного обладнання, інших неметалічних виробів.

Нагадаємо, що за словами міністра промислової політики Володимира Новицького, очікується значний приріст в машинобудуванні, хімічній галузі і виробництві промислових товарів. При цьому конкретні цифри міністр не озвучив. "Якщо машинобудування виросте на 20-25%, це буде нормальний показник", - сказав В.Новицький.

За підрахунками Мінпромполітики, з лютого 2009 р. по лютий 2010 р. виробництво чавуну виросло на 2,82 млн т (+5,6%), сталі - на 2,342 млн т (+1%), прокату - на 1,56 млн т (+1,5%). За перші два місяці 2010 р. зростання склало 15%, 14% і 11% відповідно. "Чекали, що показники будуть кращі в лютому, проте були проблеми з постачанням коксованого вугілля", - заявив В.Новицький. Крім того, за словами міністра, на березень вже є замовлення на український метал.

Відзначимо, промислове виробництво в Україні в січні в 2010 р. виросло на 11,8% відносно січня 2009 р. Відносно грудня 2009 р. падіння промислового виробництва склало 12,5%. У добувній промисловості зростання в січні 2010 р. склало 6,5% відносно січня 2009 р., в переробній - 13,2%.Найбільше зростання промвиробництва в січні 2010 р. відносно січня 2009 р. спостерігалося в Дніпропетровській області - 35%, в Кіровоградській обл. - 25,6% і в Полтавській обл. - 24,5%. Падіння промвиробництва в січні 2010 р. відносно січня 2009 р. в Чернівецькій області склало 24,4%, в Івано-Франківській обл. - 10,6% і у Вінницькій обл. - 9,9%.

Нагадаємо, об'єм промислового виробництва в Україні в 2009 р. скоротився на 21,9%.В тому числі, в добувній промисловості скорочення даного показника склало 10,7%, в переробній - 26,6%, у виробництві і розподілі електроенергії, газу і води - 11,1%.

У 2008 р. промвиробництво в Україні скоротилося на 3,1%.

Пiдготовлено: Андрій Шеверев, аналитичний вiтдiл TeleTRADE, м. Київ
 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 марта 2010   ::  Посмотрели: 1421  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют