Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Києві проходять переговори з угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄАВТ
В Києві з 16 по 19 лютого 2010 р. проводиться 4-й раунд переговорів відносно укладення договору про вільну торгівлю між Україною і Європейською асоціацією вільної торгівлі (ЄАВТ), повідомляє прес-служба Мінекономіки України.

В рамках поточного раунду переговорів делегації продовжать опрацювання проекту угоди про вільну торгівлю в рамках таких окремих робочих груп експертів: - торгівля товарами, включаючи санітарні, ветеринарні і фіто-санітарні заходи; - торгівля послугами; - інвестиції; - інтелектуальна власність; - державні закупівлі.

Також, в рамках переговорного процесу планується погодити низку відкритих питань і досягти відповідного прогресу в підготовці проектів розділів угоди до підписання.

Серед важливих тем поточного раунду - узгодження тарифних пропозицій, врегулювання проблематики фінансових і телекомунікаційних послуг, остаточне узгодження розділу відносно захисту прав інтелектуальної власності, узгодження позицій відносно розділу "Інвестиції", кінцеве узгодження розділу відносно правил походження, а також доопрацювання розділу "Державні закупівлі" і додатків до цього.

Міністр економіки України Богдан Данилишин зазначив, що за результатами першого дня переговорів спостерігається істотний прогрес відносно вирішення поставлених завдань.

Нагадаємо, впродовж минулого року в рамках переговорів про підписання даної угоди проходили консультації про поглиблення взаємин між Україною і ЄАВТ.

Зазначимо, Україна в разі підписання даної угоди стане 18 країною, яка співпрацюватиме в умовах ЄАВТ.

ЄАВТ (Європейська Асоціація Вільної Торгівлі) була створена 3 травня 1960 р. як альтернатива для європейських держав, які не могли або не бажали приєднатися до Європейського економічного співтовариства і вважали плани створення Європейського спільного ринку дуже амбітними.

Конвенція ЄАВТ) була підписана 4 січня 1960 р. в Стокгольмі сімома державами: Австрією, Ісландією, Ліхтенштейном, Норвегією, Фінляндією, Швейцарією і Швецією. Сьогодні лише Ісландія, Норвегія, Швейцарія і Ліхтенштейн залишаються членами ЄАВТ. Комментариев: 0  ::  Дата: 16 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1614  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама