Херсонская правда > Дайджест прессы > В Києві відбулась визначна подія року громадського сектору України

В Києві відбулась визначна подія року громадського сектору України


20 ноября 2011. Разместил: admin
17 листопада в Києві пройшов четвертий Національний Ярмарок інституційного розвитку, який зібрав рекордну кількість учасників - понад 300 осіб зі всіх регіонів України та кількох інших країн. Всі вони могли окреслити тенденції та обговорити виклики щодо розвитку громадянського суспільства в Україні, ознайомитися з дієвими практиками та інноваційними послугами у сфері організаційного розвитку інститутів громадянського суспільства, налагодити партнерські відносини.

Захід проходив в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc. Одним із медіа-партнерів Ярмарку виступив Сайт розвитку туризму в Україні UkraineCityGuide.com.

Формат Ярмарку включав не лише виставку-презентацію послуг для громадських організацій, а й унікальні майстер-класи, експертні дискусії, круглий стіл, майстерні на такі теми, як «Бачення ролі та стратегія розвитку громадянського суспільства в Україні», «Розвиток ефективної комунікації в громадському секторі», «Інтерактивна організація: інвестиція в ефективність» тощо. Однією із найпалкіших дискусій серед учасників викликала презентація на тему «Як українська ментальність заважає інституційній спроможності і що з цим робити?».

У рамках Ярмарку відбулося ток-шоу «ГУРТ-ТБ», у якому лідери та активісти громадського сектору, блогери ГУРТа, представники донорських організацій мали змогу перед камерою обговорити нагальні теми інституційного розвитку та розповісти про діяльність своєї організації.

Безумовно, Ярмарок став однією із визначних подій 3-го сектору країни. Команда UkraineCityGuide.com вдячна Ресурсному Центру «ГУРТ» за його проведення та високий рівень організації.

Вернуться назад