Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Фронт Змін» не допустить згортання прав і свобод громадян-заява партії
У суботу, 3 липня, відбулося засідання Ради Політичної партії «Фронт Змін», на якому прийнято рішення не підтримувати проект Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» №6601, запропонований Партією регіонів і прийнятий парламентською коаліцією у першому читанні.

Також Рада Партії ухвалила Заяву щодо захисту права громадян на вільні вибори до органів місцевого самоврядування, які призначені на 31 жовтня 2010 рок.


Заява
Ради Політичної партії «Фронт Змін»


м.Київ 3 липня 2010 року


1 липня неконституційно створена коаліція у Верховній Раді України на чолі з Партією регіонів проголосувала в першому читанні за проект Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» №6601, яким брутально порушується конституційне право громадян України на вільні вибори органів місцевого самоврядування.

Цим законопроектом фактично пропонується обирати депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів лише від політичних партій, які входять до так званої коаліції «тушок» у Верховній Раді України. Насамперед – від Партії регіонів. Більшість опозиційних політичних партій, особливо тих, які представляють нове покоління і нове бачення розвитку країни, в тому числі і «Фронт Змін», фактично штучно позбавляються права на участь у місцевих виборах, які призначені на 31 жовтня цього року.

Крім того, як і минулого року, під час президентських виборів, Партія регіонів в своєму законопроекті пропонує сформувати всі виборчі комісії таким чином, щоби разом із своїми союзниками по парламентській коаліції отримати над виборчим процесом тотальний контроль і фактично встановити потрібний для них результат місцевих виборів.

Це вже не перша спроба Партії регіонів усунути «Фронт Змін» та його Лідера Арсенія Яценюка від виборів. Минулого року під час конституційної змови Партія регіонів пропонувала своїм союзникам із БЮТ внести до Конституції норму, яка передбачала б, що кандидатами в президенти можуть бути громадяни України не молодші 50-ти років. Тим самим змовники прагнули не допустити Арсенія Яценюка до участі у президентських виборах.

Крім того, зазначеним законопроектом про місцеві вибори громадян позбавляють права самовисування кандидатами в депутати в мажоритарних округах до районних, міських, районних у містах, обласних рад і на посади міських голів. Відтак людині, яка має авторитет у місцевій громаді, щоби взяти участь у виборах, необхідно йти на поклін до місцевих партійних «баронів» від партій парламентської коаліції «тушок».

«Фронт Змін» заявляє:

1. Партія регіонів і неконституційна коаліція у Верховній Раді України позбавляють українців права на вільні вибори і прагнуть узурпувати всю владу в країні і поставити під свій контроль всі органи місцевого самоврядування.

2. «Фронт Змін» не допустить згортання прав і свобод громадян та встановлення в Україні авторитарного режиму.

3. Закликаємо всі демократичні сили об’єднатися, аби не допустити ухвалення Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» в редакції Партії регіонів. Цим ми захистимо право громадян на вільні і чесні вибори, а також врятуємо країну від авторитаризму.

«Фронт Змін» залишає за собою право боронити свободу і демократію в Україні всіма законними засобами: від оскарження цього закону в Конституційному суді – до звернення у відповідні міжнародні інституції та проведення масових акцій громадянського спротиву. Комментариев: 0  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 2121  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода