Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «Партії регіонів вибори не потрібні»
Сьогодні лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній Яценюк зареєстрував власний законопроект про місцеві вибори під номером 6601-1, в якому на трьох сторінках викладається справжня суть 154-сторінкового проекту «регіоналів».

На думку Арсенія Яценюка цей документ свідчить, що Партія регіонів взяла курс на знищення виборів як інституту демократичної влади.

«Вибори більше не потрібні. За новим законом волевиявлення перетворюють на фікцію, а правляча коаліція, по суті, буде призначати місцевих депутатів та мерів», - наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, єдиною метою провладного законопроекту є недопущення «Фронту Змін» до місцевих виборів, які намічаються на жовтень 2010 року.

Як відомо, в останній момент перед внесенням у парламент законопроект про вибори місцевих рад і мерів поповнився нормою про те, що участь у виборах можуть взяти тільки ті місцеві осередки партій, які були зареєстровані не менше як за рік до дня голосування.

За останніми соціологічними опитуваннями, якщо б вибори проводилися найближчим часом, 3-процентний бар’єр подолали би дві провладні та дві опозиційні сили. З них, за новим законопроектом, Партія регіонів і БЮТ матимуть можливість взяти участь у виборах практично до всіх рад усіх рівнів, «Сильна Україна» Сергія Тігіпка – до 427, а «Фронт Змін» - тільки до 18 місцевих рад.

«Автори законопроекту чудово знали, що з нинішніх 682 місцевих та 27 обласних осередків «Фронту Змін» лише 18 були зареєстровані станом на 31 жовтня минулого року, і, відповідно, тільки вони зможуть взяти участь в перегонах цієї осені. Тому я чітко розумію – це політичне замовлення проти «Фронту Змін», - сказав Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк пропонує Партії регіонів не соромитися і прямим текстом у законопроекті надати виключне право висувати кандидатів у депутати і мери місцевим організаціям лише тих партій, які входять у правлячу коаліцію.

Відповідний законопроект під номером №6601-1 Арсеній Яценюк вніс до Верховної Ради у середу, 30 червня. «Я пропоную Партії регіонів відразу законодавчо заборонити брати участь у виборах організаціям тих партій, які у своїй назві містять слово «зміни» або інші співзвучні слова», - прокоментував свій законопроект лідер «Фронту Змін».

«Партія регіонів повинна бути чесною перед виборцями. Не потрібно 150 сторінок, щоб викласти свої справжні цілі – законсервуватися у владі, не дати прийти новим політикам та якісно змінити країну», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він пропонує правлячій коаліції зобов’язати Центральну виборчу комісію при затвердженні результатів місцевих виборів забезпечити представництво партій, які утворили коаліцію у Верховній Раді, у наступній пропорції: найбільша за чисельністю партія – не менше 75%; інші партії, які входять до коаліції – разом не менше 20%, ще 5% лишається для партій-сателітів.

Остаточні пропозиції з розподілу місць депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів Кабінет міністрів має погодити з президентом України і не пізніше як за три дні до виборів надати безпосередньо голові ЦВК.

Політик також пропонує на період повноважень діючого президента України визнати таким, що втратив чинність, закон «Про столицю України – місто-герой Київ», а вибори Київського міського голови взагалі не проводити.

«Цей закон забезпечить проведення місцевих виборів в умовах більш повної реалізації прав політичних партій, які утворили коаліцію депутатських фракцій у Верховній Раді Україні», - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Він також повідомив, що днями зустрічатиметься з послами іноземних держав, а також іноземними журналістами. Предметом зустрічі стане, зокрема, закон про місцеві вибори, стан демократії та свободи слова в Україні.

«Я не допущу прийняття закону про місцеві вибори у нинішній редакції», - заявив Арсеній Яценюк. Він зазначив, що спроби обмежити можливості участі в політичному процесі нових сил можуть стати точкою відліку масштабних громадянських протестів, подібних до тих, які мали місце 2004 року.

«Якщо цей закон буде прийнято, це стане першою реальною підставою для об’єднання всіх опозиційних сил у єдиний фронт боротьби проти наступу на громадянські права та свободи», - наголосив політик.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2010   ::  Посмотрели: 2256  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода