Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк пропонує ввести кримінальну відповідальність «за кумівство» в держвладі
Лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній Яценюк пропонує встановити відповідальність за порушення кваліфікаційних вимог та законодавчих обмежень при призначенні на керівні посади.

Відповідний проект змін до деяких законодавчих актів України він вніс до парламенту в четвер, 24 червня, за результатами засідання УРЯДУ ЗМІН. Документ зареєстровано за номером 6585.

У пояснювальній записці підкреслюється, що необхідність прийняття законопроекту зумовлена масштабним поширенням корупції та посадових злочинів в Україні.

Найбільш тяжкими серед цих правопорушень є ті, що вчиняються вищими посадовими особами, уповноваженими призначати на керівні посади інших осіб.

За інформацією із ЗМІ, на сьогодні понад 100 осіб призначено на керівні посади не за професійними критеріями, а за політичними та родинними ознаками.

Крім того, деякі з посадових осіб призначаються на посади з грубим порушенням законодавчих обмежень, зазначається в документі. Наприклад, міністр внутрішніх справ України призначив керівником МВС однієї з областей особу, яку раніше було засуджено за вчинення злочину. Таке призначення є грубим порушенням закону «Про міліцію».

При цьому, підкреслює політик, притягнути до відповідальності за такі випадки корупційних правопорушень вищих посадових осіб держави є неможливим у зв’язку з відсутністю у законодавстві визначення спеціального протиправного діяння за порушення кваліфікаційних вимог та законодавчих обмежень при призначенні на керівні посади та через відсутність суб’єкта такого правопорушення.

Законопроект Арсенія Яценюка спрямований на встановлення у законодавстві України спеціального складу правопорушення щодо відповідальності посадових осіб за призначення на керівні посади із порушенням кваліфікаційних вимог та законодавчих обмежень, у тому числі тих, які вносять подання, пропозиції щодо такого призначення чи ставлять їх на голосування колегіальному органу.

Лідер «Фронту Змін» пропонує доповнити Кримінальний кодекс України статтею 3651 такого змісту: «Порушення кваліфікаційних вимог та законодавчих обмежень при призначенні на керівні посади:

1. Порушення посадовими особами, які призначають на керівні посади (вносять подання, пропозиції щодо такого призначення чи ставлять їх на голосування колегіальному органу), кваліфікаційних вимог та законодавчих обмежень щодо осіб, які претендують на ці посади, – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати державні посади чи займатися керівною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати державні посади чи займатися керівною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: Під керівними посадами у цьому Кодексі розуміються посади державних службовців I-IV категорії (прирівняних до них осіб)». Комментариев: 0  ::  Дата: 27 июня 2010   ::  Посмотрели: 1101  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс ва