Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Громадське спостереження: корупція повертається у школи
Унаслідок запровадженої урядом можливості складати вступні іспити без зовнішнього незалежного оцінювання громадські спостерігачі відзначають збільшення корупції в школі з метою поліпшити атестати.

півтора тисячах пунктів тестування з української мови та літератури й іноземних мов у всіх регіонах України. Спостерігачі зазначили, що адміністрації пунктів тестування працювали якісно і жорстко дотримувалися процедур. Водночас різке зростання кількості золотих медалістів цього року свідчить про можливі корупційні стимули шкільних вчителів, зазначили громадські спостерігачі.

Це сталося по тому, як новий уряд запровадив норму про вступ до ВНЗ не лише за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, як це було останні три роки, а й шляхом складання вступних іспитів, сказала керівник проектів Комітету виборців України Наталя Линник: «Запроваджувати таке нововведення цього року всього за два місяці до тестування було просто некоректно. Було ясно, що звичайними заходами випускники не можуть виправити те становище, яке вони запустили протягом останніх трьох років».

Уже 12 відсотків абітурієнтів відмовилися.

Крім цього, дозвіл на складання вступних іспитів може спричинити для держави втрату до 8 мільйонів гривень. Як зазначила голова правління громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська, цього року 12 відсотків абітурієнтів, які раніше заявляли про свою участь у тестах, не прийшли складати зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури через зміну умов прийому абітурієнтів, «оскільки великій категорії осіб надано право вступати без зовнішнього незалежного оцінювання».

Обидві громадські організації пообіцяли організувати спостереження за вступною кампанією та складенням вступних іспитів до ВНЗ. Для цього Комітет виборців має намір скерувати близько 60 довготермінових спостерігачів для роботи разом з приймальною комісією та абітурієнтами. Комментариев: 0  ::  Дата: 15 июня 2010   ::  Посмотрели: 1587  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама