Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Наша Україна»: Лише громадянам під силу не допустити створення в Україні поліцейської держави
Нинішньому режиму Віктора Януковича вистачило 100 днів для повного сприйняття і початку втілення у життя не лише кремлівських підходів у сфері зовнішньої чи гуманітарної політики, а й запровадження поліцейських стандартів у здійсненні внутрішньої політики.

Якщо у сучасній Росії влада вже відпрацювала алгоритм приборкання незгодних з офіційним політичним курсом, і вчорашній жорсткий розгін міліцією мітингу незгодних у Москві та Петербурзі на захист 31-ї статті російської Конституції (яка нібито гарантує свободу мирного зібрання) є наочним цьому підтвердженням, то режим Януковича лише вчиться реалізовувати поліцейські методи боротьби з незгодними політичними силами та громадськими організаціями.

При цьому охоронці режиму дуже швидко перейшли від словесних рекомендацій опозиціонерам проводити свої мітинги за містом до розчисток території від опозиціонерів у Львові, а невдовзі – і до цинічного публічного покриття вбивств людей у відділеннях міліції та побиття й арештів журналістів та активістів екологічних організацій у Харкові.
І аргументи для виправдання їм явно підкинули «російські брати по зброї». Володимир Путін на днях чітко роз’яснив представникам російської інтелігенції, що опозиціонери в Росії можуть мітингувати, але так, щоб їх ніхто не чув і не бачив, і щоб вони нікому не заважали.

Ці ж аргументи, але вже від українських путінців, почули політичні мітингувальники у Львові 27 травня та екологічні пікетувальники у Харкові 2 червня.

Режим Януковича активно намагається повернути Україну до зони несвободи, з якої країні вдалося вирватись наприкінці 2004 р. з приходом до влади Президента Віктора Ющенка.

Багато наших громадян чомусь забувають, що стабільність та порядок, які обіцяв Янукович, вони купили разом із утисками свобод та ущемленням прав людей – навіть права дихати свіжим повітрям у міському парку.

Єдиний спосіб повернути собі право вільно дихати у всіх розуміннях цього слова – це відкрито, публічно й принципово протистояти усім спробам накинути Україні чужі нам азійські стандарти внутрішнього життя та геополітичних перспектив розвитку країни.
 Комментариев: 1  ::  Дата: 5 июня 2010   ::  Посмотрели: 980  
Комментарий написал(a) Бродяга. Опубликованно: 7 июня 2010 06:51 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Полицейское государство в Украине было при Ющенко, так что не путайте его с ЯнуковичемДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода