Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк за збільшення видатків на освіту, молодь і спорт
Лідер політичної партії «Фронт Змін» народний депутат України Арсеній Яценюк зареєстрував у Верховній Раді законопроект №6456, яким пропонується спрямувати кошти, отримані від росту ВВП, на освіту, молодь та спорт.

У пояснювальній записці до проекту закону йдеться, що показник росту ВВП цього року в Законі про держбюджет в 3,7% є заниженим.

При цьому політик посилається на прогнози Національного банку України та Європейського банку реконструкцій і розвитку, експерти яких поліпшили цьогорічний показник росту ВВП в Україні до 4%.

Крім того, зазначає народний депутат, зростання ВВП, за даними Держкомстату в березні 2010 року становило 6,8%. При цьому зростання ВВП за підсумками першого кварталу 2010 р. проти показника аналогічного періоду 2009 р. становило 4,8%.

Отже, підсумовує політик, є підстави забезпечити перерозподіл ВВП з 3,7% до 4,0%, що дасть змогу збільшити дохідну частину держбюджету. «Збільшення ВВП на 0,3% дорівнює коштам у сумі 3,2 млрд грн», - зазначив Арсеній Яценюк.

Із цих коштів близько 1 млрд грн потрапить до зведеного бюджету, а дві третини від 1 млрд грн – близько 650 млн грн – до держбюджету. Із цих 650 млн грн 350 мільйонів припадає на частку, отриману від надходження ПДВ, податку з прибутку та акцизного збору.

З огляду на це, законопроектом Арсенія Яценюка запропоновано зробити перерозподіл доходів та видатків державного бюджету на 350 млн грн і спрямувати ці кошти на забезпечення видатків на освіту, молодь та спорт:

- 175 млн грн на збільшення видатків на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів;

- 175 млн грн на збільшення видатків на проведення молодіжної політики: підтримку молодіжних і дитячих громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї – 50 млн грн, на фізичну і спортивну підготовку учнівської та студентської молоді – 50 млн грн, на створення і розвиток матеріально-технічної бази спорту – 75 млн грн.

Нагадаємо, 27 травня в м. Дніпропетровськ відбулося виїзне засідання УРЯДУ ЗМІН «Система освіти та молодіжна політика: виклики та перспективи». За підсумками засідання УРЯДУ ЗМІН було підготовлено низку депутатських звернень та законопроектів для покращення ситуації в освітній та молодіжній сферах. Комментариев: 0  ::  Дата: 2 июня 2010   ::  Посмотрели: 1440  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн