Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «Дії СБУ по відношенню до Українського католицького університету сприймаються як тиск і залякування»
Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк спрямував голові Служби безпеки України Валерію Хорошковському депутатське звернення.

У документі зазначається, що в українських та міжнародних засобах масової інформації широкого розголосу набув Меморандум ректора Українського католицького університету о. Бориса Гудзяка.

Керівник університету описав візит до нього співробітника Служби безпеки України з пропозицією підписати листа про необхідність попередження адміністрацією університету студентів щодо відповідальності за участь в несанкціонованих владою акціях протесту.

При цьому працівник Служби безпеки України відмовився надати о. Борисові Гудзяку оригінал чи копію вказаного листа.

Ректор Українського католицького університету звертає увагу на схожість застосованих працівником Служби безпеки України методів до практики КДБ, наголошується в депутатському зверненні.

«На мою думку, в демократичному суспільстві подібні дії сприймаються як тиск і залякування», - підкреслює Арсеній Яценюк.

Беручи до уваги високий моральний авторитет о. Бориса Гудзяка та репутацію Українського католицького університету, народний депутат просить голову СБУ надати офіційну інформацію з наступних питань:

1. Чи є правомірними вказані дії співробітника Служби безпеки України, зокрема щодо відмови надати копію листа-попередження ректорові Українського католицького університету?

2. Які протиправні дії студентів і викладачів Українського католицького університету спричинилися до зацікавлення ними з боку органу, який, згідно з законом, «забезпечує державну безпеку України»?

3. Чи практикує Служба безпеки України подібні дії щодо ректорів і студентів інших вищих навчальних закладів України? Якщо так, то скільки листів-попереджень і якими навчальними закладами було підписано протягом 2009-2010 років та протягом квітня-травня 2010 року зокрема? Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2010   ::  Посмотрели: 1109  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама