Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Києві презентували сценарій усунення Януковича
Президентські повноваження В. Януковича можуть бути достроково припинені народним волевиявленням. Конституція та законодавство України передбачають для цього чіткий механізм.

Про це заявив на прес-конференції у Києві директор Інституту правового суспільства Олександр Данилюк.

Так, зокрема, він зазначив, що « той мандат, який був наданий президенту під час його виборів, коли за нього проголосувало близько 30% від загальної кількості виборців України, може бути відкликаний народом у будь-який момент.

Враховуючи ж те, що Віктор Янукович з перших кроків на посаді президента вдався до прямого обману власного виборця, не виконуючи жодної зі своїх обіцянок, - взагалі не залишає громадянам іншої альтернативи, окрім як реалізувати своє конституційне право й усунути його від влади».

О.Данилюк зауважив, що «відповідно до ст.5 Конституції єдиним джерелом влади
в Україні є народ.

Це означає, що влада народу є первинною, єдиною і невідчужуваною та здійснюється народом шляхом вільного волевиявлення через вибори, референдум, інші форми безпосередньої демократії.

За нинішнього парламенту сценарій з оголошенням імпічменту є нереальним і будь-які розмови про імпічмент лише вводять суспільство в оману.

Тому залишається єдиний правовий механізм, який дає можливість позбавити президента посади – це загальнонаціональний референдум з єдиним запитанням: «Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень президента України В.Ф. Януковича?».

« Усі процедурні моменти чітко виписані Законом України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми". Від сьогоднішнього дня ми розпочинаємо процес формування ініціативних групп в усіх регіонах України з метою збору підписів громадян за проведення такого референдуму.

Ми відкриті до співпраці з патріотичними партіями, громадськими організаціями, усіма свідомими громадянами, що поділяють наші погляди й готові сприяти реалізації зазначеного плану дій. На цьому шляху буде немало перепон, але жодна з них не виглядає нездоланною.

Крім того, за перешкоджання в реалізації цього нашого права ст.157 ККУ встановлена кримінальна відповідальність», - підкреслив О.Данилюк.


Прес-служба Інституту правового суспільства
 Комментариев: 1  ::  Дата: 26 мая 2010   ::  Посмотрели: 2244  
Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 27 мая 2010 16:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
И кто-же взамен? Снова ржавые? Или кто-либо, проплативший 2,5 млн ? Народной властью такие не были и никогда не будут! Ходим по кругу... А тем временем...Карманы отдельных членов общества раздуваются до дыр! Кто-то отчитывается за период своего властвования? А кто-то спрашивает с них? Вот где воля беспределу!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют