Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Україна висловила "мовчазну згоду" рекомендаціям Ради Європи з прав підарасів
Україна в числі 47 європейських країн схвалила рекомендації щодо заходів для подолання дискримінація на підставі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Про це повідомляє Гей-форум України. Документ, який просуває громадянську рівність для лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ) одноголосно прийнятий Комітетом Міністрів на засіданні цього керівного органу Ради Європи 31 березня.

Документ рекомендує країнам Ради Європи перелік першочергових заходів щодо поліпшення законодавства і політики для забезпечення громадянських прав ЛГБТ у таких сферах, як трудові відносини, свобода асоціацій і мирних зборів, приватне і сімейне життя, освіту, охорону здоров'я, спорт, облік чинника гомофобії при розслідуванні правопорушень і визначенні міри відповідальності, право на житло, право на притулок.

"Українська сторона не виступала з активною підтримкою документа, однак не заперечувала проти його прийняття і - що суттєво - не зробила жодних інтерпретаційних зауважень.

Це цілком можна розцінювати як мовчазну згоду українського уряду йти у фарватері загальноєвропейських ініціатив по забезпеченню цивільної рівності для ЛГБТ", - заявив Гей-форум з посиланням на своє джерело в Раді Європи.

Так це усе ж рух у Європу, чи рух у прірву? Я вважаю, що це реформи заради європейського вибору України.

Политико Комментариев: 0  ::  Дата: 3 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1167  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама