Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Наука постраждає більше, ніж освіта - Проект бюджету 2015
23 грудня 2014 р. депутати отримали Проект Державного бюджету на 2015 рік, який на 52% збільшує видатки на державне замовлення для силових ВНЗ.

Порівняно з 2014 роком заплановано на 717 млн грн. більше на підготовку кадрів для МВС, Національної гвардії, Прикордонної служби та Міноборони.
Також, збільшується обсяг видатків на державне замовлення для Міносвіти на 1,3%, тобто на 143,1 млн грн., враховуючи, що витрати на аграрні та податкові виші цього року включені у цю статтю. Водночас, держзамовлення для вишів, які підпорядковані іншим відомствам, або залишається на рівні 2014 року, або скорочується на 2-5%.

Натомість, рівень видатків на різноманітні наукові дослідження, розробки, підготовку наукових кадрів та науковий супровід для різних відомств впав на 16% і складає 4,42 млрд грн. Фінансування НАН планується знизити на 143 млн грн., а фінансування п’яти галузевих академій наук разом знизилось на 1,5 млрд гривень. Найбільш відчутні втрати очікують Національну академію аграрних наук (на 42% до рівня 254 млн грн.), Національну академію педагогічних наук (на 60% до рівня 62 млн грн.), Національну академію медичних наук (на 9% до рівня 1,2 млрд грн.).

Як запевняє керівник освітніх програм Центру дослідження суспільства Єгор Стадний:


Збільшення фінансування силових вишів є очікуваним кроком в умовах війни. Натомість, зменшення бюджетного фінансування науки - це, на жаль, негативна тенденція останніх років. Звісно, робота деяких галузевих академій наук викликає певний сумнів і, можливо, скорочення є виправданим, але НАН та, наприклад, Національна академія медичних наук мають непогані бази, які потребують суттєвих коштів. Насправді ж, проблема глибше - в розподілі цих грошей. Зараз декілька академій наук без будь-якого конкурсу отримують левову частку фінансування. Натомість, університети до цього фінансування доступу не мають. Це дуже нетипова формула для сучасного світу, де потужні університети є провідними науковими центрами Комментариев: 0  ::  Дата: 25 декабря 2014   ::  Посмотрели: 10175  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн