Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Допомога внутрішнім переселенцям в американському законопроекті прописана найслабше
11 грудня, конгрес США ухвалив законопроект S.2828, «Акт на підтримку свободи України - 2014». Окрім надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначення України особливим союзником США поза блоком НАТО, в законопроекті згадано про врегулювання ситуації з внутрішньо переміщеними особами.

В рамках цього документу передбачено, що не пізніше ніж за 30 днів повинен бути розроблений план реалізації допомоги для ВПО в Україні. Проте, на відміну від інших пунктів, не зазначена конкретна сума допомоги. Для прикладу, на розробку короткотермінових рішень (2015 рік) для боротьби з енергетичною кризою пропонується сума в $50 млн.

Відсутність розрахунків для допомоги ВПО швидше за все зумовлена браком інформації та чіткої оцінки потреб. Так, в рамках Плану стратегічного реагування на 2015 рік обраховано, що загальна сума допомоги повинна скласти $189 млн та охопити 900 000 осіб. Для подальшої розробки повноцінної програми допомоги треба враховувати звіти про роботу волонтерських ініціатив і найбільш надійний аналіз потреб Управління верховного комісара ООН у справах біженців. Ця інформація постійно збирається і оновлюється.

«Незважаючи на відсутність “фінансової” конкретики щодо ВПО, визначені пріоритети цієї законодавчої ініціативи є обнадійливими. Акценти розставлені на координації дій, аналізі ситуації та зборі статистичних даних – речі, які є одними з найбільш проблемних в питаннях ВПО в Україні. Ще піднімається дуже важливе питання організації евакуації осіб, які побажали перебратися з непідконтрольної українській владі території» - зазначив Тарас Доронюк, аналітик Центру дослідження суспільства з питань міграції. Комментариев: 0  ::  Дата: 14 декабря 2014   ::  Посмотрели: 9898  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн