Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Україна та Росія знову партнери?
Марія Сторчило, координатор програми з питань зміни клімату, ділиться враженнями про хід кліматичних переговорів в Перу та співпрацю України з Росією

Якщо хтось думає що в України з Росією погані стосунки, то ви просто не бачите їх співробітництво на міжнародних переговорах по клімату. Вчора це співробітництво отримало формальні форми, коли «група країн Східної Європи» (Україна, Білорусь та Росія) спочатку зустрілися для координації позицій, а потім одна за одною виступили на пленарному засіданні.

Країни у своїх виступах були стурбовані тим, як було організовано процес та "особливою" ситуацією України. Однак, виступ української делегації почав виглядати сюрреалістичним коли аргументом про особливі умови для України стала важка соціальна та економічна ситуація. Хотілося кричати: «Агов, може поговорите зі своїм партнером по «групі країн Східної Європи» - Росією, щоб та припинила війну в Україні?».

Росія підтримує бажання України заробити кошти на торгівлі викидами парниковим газами і використати в такий спосіб намагання світу запобігти катастрофічним змінам клімату. Комментариев: 0  ::  Дата: 13 декабря 2014   ::  Посмотрели: 9541  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2018 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua