Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Тернова» осінь
З 18 по 26 жовтня у галереї «Лавра» – фотовиставка газети «День». Новий глянцевий додаток «Маршрут№1» – про все найцікавіше, пов’язане з нашим фотоконкурсом…

Цього року фотовиставка «Дня» – вже шістнадцята за рахунком. Як завжди, це – своєрідний фотолітопис: як і чим жила Україна цей рік. Ще одна глава візуальної історії України, яку «записують» учасники нашого фотоконкурсу. Вона була б неможливою без попередніх «сторінок», збережених у наших фотоальбомах та в архіві «Дня».

25-й «Маршрут №1» має назву «Фото «Дня». Це – своєрідний путівник нашим фотоконкурсом, – від його початку і до цьогорічної виставки. Власне, креативна команда «Дня» проклала «маршрут» основними роками, фотографіями, іменами. Він допоможе зрозуміти, чому цього року на фото саме такі події: на попередніх фотовиставках вже були роботи - «перші дзвіночки». Наприклад, репортажна серія Наталі Кравчук, яка стала, по суті, політичним прогнозом…

«Наші фотовиставки — це естетичне й культурне явище, бо вони все показують і все ¬¬¬роз’яснюють. Насправді у нас ще не написано Новітню історію, і треба її написати, я її так і називаю – «Новітня історія для «чайників». Часто згадую певні образи з казок, ось наприклад – ти йдеш у темний ліс і розкидаєш камінчики, щоб знати, куди повертатися... От фотографія й є таким «камінчиком»! Передивляючись альбоми наших фотовиставок, можна побачити, як наша країна забрела в «темний ліс» і як з нього вибирається…, – пише у своїй традиційній колонці головний редактор «Дня» Лариса Івшина

У Маршруті – цікава інфографіка «Фотоконкурс «Дня», яку підготувала Ярина Михайлишин. Наприклад, з неї ви дізнаєтесь, що, подорожуючи містами України, фотовиставка вже подолала …322 тисячі кілометрів. І це ще не межа! Або що минулого року нагороджено було кожного четвертого учасника фотоконкурсу.

Також у глянці – цікаві історії, пов’язані з фотоконкурсом, інтерв’ю з автором фото «Льонька-політика» Олександром Свистуновим, інтерв’ю з переможцями дитячої номінації конкурсу…Також ви дізнаєтеся, як формувалась особлива фотошкола «Дня» і знайдете ще багато цікавого і корисного на сторінках «Маршруту №1».

На обкладинці глянцю – синьо-жовті пташки у терені. Колюча тернова гілка з сизо-синіми ягодами – символ цьогорічної фотовиставки «Дня». Це – і «тернистий шлях», по якому сьогодні всі ми йдемо, прориваємось з кров’ю, – і який змогли зафіксувати на своїх світлинах фотографи-учасники фотовиставки. Це і вміння захищати себе і своїх. Про це вам скаже будь-який орнітолог. Птахи, люблять вити гнізда у колючих гілках терену, бо там вони – у безпеці. Туди не дістанеться жодний хижак… Хіба це не про нас? Не про захист рідної землі на сході країни?.. Деякою мірою наш фотоконкурс – це теж захист. Від викривленої картини світу.

«Мене часто запитують, за якими критеріями я як голова журі відбираю фото. Я кажу: «Дуже просто – на фотографії повинно бути ще щось, крім самої фотографії…», – наголошує Лариса Івшина.

Запитуйте 25-й випуск глянцевого щомісячного додатку «Дня» «Маршрут №1. «Фото «Дня»» у кіосках преси вже 17 жовтня або ж замовляйте на сайті «Дня». Придбати його можна буде і протягом всіх днів фотовиставки у галереї «Лавра» – з 18 по 26 жовтня.

 «Тернова» осінь Комментариев: 0  ::  Дата: 17 октября 2014   ::  Посмотрели: 11038  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП