Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Незалежна медіа-профспілка України одержала перемогу у Чернівецькому суді
7 жовтня Сторожинецький районний суд Чернівецької області під головуванням судді Пташник А.М. виніс рішення на користь журналіста громадського порталу CitizenJournal Галини Єремиці, відмовивши у позові Ігорю Бешевлі про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації.

У квітні, Буковинський громадський портал CitizenJournal опублікував статтю Галини Єремиці «Обласне Управління СБУ вкотре пікетували. Цього разу представники криміналітету та Партії Регіонів?». У матеріалі, у формі оціночних суджень, піддавалась критиці й діяльність підприємця та місцевого громадського діяча Ігоря Бешевлі.

Не погоджуючись з викладеним у статті, пан Бешевлі, подав до Сторожинецького районного суду Чернівецької області позов про захист честі гідності та ділової репутації, а також спростування недостовірної інформації. Вимагаючи від журналіста публічних вибачень та спростування відомостей які на думку позивача є недостовірними, завдають шкоди його честі та діловій репутації.

І ось після більш ніж п’яти місяців судового розгляду, та десятка судових засідань суддя Пташник А.М. винесла рішення про відмову у позові, визнавши вимоги про спростування недостовірної інформації необґрунтованими.

«Це позитивний знак, коли суд ретельно досліджує всі докази, та чітко розрізняє інформацію, та оціночні судження – коментує рішення суду юрист НМПУ Олександр Тарасов, який представляв інтереси Галини Єремиці в суді, – і не дивлячись на те, що ми ще не маємо на руках повний текст судового рішення, я впевнений що суд також застосував практику Європейського суду з прав людини. А це свідчить про певні позитивні зрушення у судовій системі».

« Ігор Бешевлі, є публічною особою, і тому він повинен бути більш терплячим до критики, та користується значно меншим рівнем захисту своєї честі та гідності. Тому його програш у суді першої інстанції є логічним з точки зору права», – пояснює юрист НМПУ Олексій Ржанов, який разом з О.Тарасовим, від імені профспілки здійснював захист журналіста.

Разом із юристами НМПУ, інтереси Галини Єремиці в Сторожинецькому суді представляла Чернівецький адвокат Тетяна Рудницька, партнер адвокатської компанії «Софяк і партнери».

У суді першої інстанції справедливість перемогла, чи переможе вона в апеляції? Комментариев: 0  ::  Дата: 8 октября 2014   ::  Посмотрели: 10307  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн