Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Незалежна медіа-профспілка України одержала перемогу у Чернівецькому суді
7 жовтня Сторожинецький районний суд Чернівецької області під головуванням судді Пташник А.М. виніс рішення на користь журналіста громадського порталу CitizenJournal Галини Єремиці, відмовивши у позові Ігорю Бешевлі про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації.

У квітні, Буковинський громадський портал CitizenJournal опублікував статтю Галини Єремиці «Обласне Управління СБУ вкотре пікетували. Цього разу представники криміналітету та Партії Регіонів?». У матеріалі, у формі оціночних суджень, піддавалась критиці й діяльність підприємця та місцевого громадського діяча Ігоря Бешевлі.

Не погоджуючись з викладеним у статті, пан Бешевлі, подав до Сторожинецького районного суду Чернівецької області позов про захист честі гідності та ділової репутації, а також спростування недостовірної інформації. Вимагаючи від журналіста публічних вибачень та спростування відомостей які на думку позивача є недостовірними, завдають шкоди його честі та діловій репутації.

І ось після більш ніж п’яти місяців судового розгляду, та десятка судових засідань суддя Пташник А.М. винесла рішення про відмову у позові, визнавши вимоги про спростування недостовірної інформації необґрунтованими.

«Це позитивний знак, коли суд ретельно досліджує всі докази, та чітко розрізняє інформацію, та оціночні судження – коментує рішення суду юрист НМПУ Олександр Тарасов, який представляв інтереси Галини Єремиці в суді, – і не дивлячись на те, що ми ще не маємо на руках повний текст судового рішення, я впевнений що суд також застосував практику Європейського суду з прав людини. А це свідчить про певні позитивні зрушення у судовій системі».

« Ігор Бешевлі, є публічною особою, і тому він повинен бути більш терплячим до критики, та користується значно меншим рівнем захисту своєї честі та гідності. Тому його програш у суді першої інстанції є логічним з точки зору права», – пояснює юрист НМПУ Олексій Ржанов, який разом з О.Тарасовим, від імені профспілки здійснював захист журналіста.

Разом із юристами НМПУ, інтереси Галини Єремиці в Сторожинецькому суді представляла Чернівецький адвокат Тетяна Рудницька, партнер адвокатської компанії «Софяк і партнери».

У суді першої інстанції справедливість перемогла, чи переможе вона в апеляції? Комментариев: 0  ::  Дата: 8 октября 2014   ::  Посмотрели: 7658  
Интервью

Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

ПодробнееАлександр Нойок: "С детства знал, что буду футболистом"


Александр Нойок — украинский футболист, выступающий за минское «Динамо».

ПодробнееГорностаївський селищний голова Дмитро Ляхно: Ми плануємо не тільки зберегти заклади освіти, а й відновити роботу дитячого садочка у Червоноблагодатненській громаді


Дмитро Ляхно - молода, активна людина, амбітний керівник, який знає чого хоче і як цього досягти. Розмовляємо з ним про фінансову децентралізацію, освітянську мережу та майбутнє…

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"