Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+П’ять новинок «Дня» — на Форумі видавців у Львові
Представлення книжок відбудеться 12 вересня о 14.30 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. М. Коперника, 15) з участю головного редактор «Дня» Лариси ІВШИНОЇ та спеціально запрошених гостей: Ганни ГОПКО, Сергія КОТА і Миколи ГРИЦЕНКА. Модератор — Ірина КЛЮЧКОВСЬКА

До 21-го Львівського Форуму видавців «День» традиційно підготував нові видання. Цього року на наших читачів чекають — щойно з друкарні — фотоальбом «Люди Майдану. Хроніка», «Україна Incognita Toп-25» українською, російською та англійською мовами і перевидані «Апокрифи Клари Гудзик».

Протягом всіх днів Форуму, починаючи з 11 вересня, книги будуть представлені на стенді «Дня» у Палаці Потоцьких, де кожен зможе придбати їх., а також інші видання «Бібліотеки газети «День».

«Україна Incognita Toп-25» — це 25 актуальних, знакових статей з історії та культури України, опублікованих раніше на сторінках «Дня».

«…Ми бачили, з яким подивом світ, навіть наші найближчі сусіди, спостерігали за подіями на Євромайдані. До них приходило велике відкриття, що поряд із ними є якась досі невідома їм фантастична країна, яка так бореться за свободу і шанс належати до їхнього кола. Багато хто в Європі вже почав забувати, який шлях пройшли їхні народи до того, щоб Європейський Союз був (…) Україна століттями була відрізана від своєї власної історії. Європейці ж були відрізані від знань про Україну. Час це змінити», — пише у своїй передмові до «Україна Incognita Toп-25» українською мовою головний редактор «Дня» Лариса ІВШИНА.

«Дорогі читачі, відкриваючи цю книжку, ви по-новому відкриєте для себе Україну, відчуєте гідність за націю, яка бореться за оновлення Європи та світу. Через це видання ми прагнемо здобути нових друзів у світі й пояснити бачення спільного з Україною майбутнього…» — пише у передмові до англомовного видання «Україна Incognita Toп-25» громадська діячка Ганна ГОПКО.

«Эта книга о драматических вызовах, и она увидела свет в драматические времена. Эта книга — о прорыве Украины в новое цивилизационное измерение — к государству, построенному на верховенстве права, и о цивилизационном тупике, в котором оказалась Россия, которая все еще не может выбраться из самодержавия», — пише російський публіцист Лілія ШЕВЦОВА у передмові до російськомовного видання «Україна Incognita Toп-25».

Нове, доопрацьоване видання «Апокрифів Клари Гудзик» — це книжка оповідей, історій, щотижневих колонок — апокрифів неповторної української журналістки Клари Ґудзик (1930 — 2011), котра досліджувала й висвітлювала теми релігії та Церкви. «Клара Гудзик — чи не єдиний в український журналістиці автор, що на такому високопрофесіональному рівні послідовно аналізує болісні проблеми міжконфесійних відносин. Бо переконана, що слова «християнин», «віруючий» завжди пов'язані з такими поняттями, як доброта, співчуття, милосердя…» — зазначає Лариса Івшина у передмові до видання.

Фотоальбом «Люди Майдану. Хроніка». Це — Революція Гідності, зафіксована фотокореспондентами «Дня». Люди, події, історії…

«Майдан вивів на авансцену української та світової історії нові українські обличчя, характери. І це вже були не лише «етнографічні», а й політичні українці. Ще ніколи так органічно не звучало суто бандерівське вітання «Слава Україні!» — «Героям Слава!» російською мовою… Це люди, які сміливо, на повний голос заговорили про цінності й по-новому відчуту свободу, відповідальність, вибір, самопожертву, самоорганізацію. Те, що нас об’єднує з вільним світом, до якого ми з боями прориваємось, — це відчуття спільних цінностей. Просто у нас колись вкрали ім’я і хотіли підмінити не лише історію, а й нашу долю. Нам набридло це терпіти, і ми вирішили її повернути. Запам’ятаймо цей час в образах… Саме тому фотоальбом, який ви тримаєте у руках, має назву «Люди Майдану. Хроніка». Я відчуваю особливу гордість за фотокореспондентів і журналістів «Дня», які творили цей альбом, бо вони також були в епіцентрі подій, були Людьми Майдану», — пише у своєму вступному слові до фотоальбому Лариса Івшина.

Представлення відбудеться 12 вересня 2014 р. о 14.30 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких за адресою вул. М. Коперника, 15.

Учасники:

– головний редактор газети «День» Лариса ІВШИНА
– Ганна ГОПКО
– Сергій КОТ
– Микола ГРИЦЕНКО
– журналісти і фотокореспонденти «Дня»

За додатковою інформацією звертайтесь в агентство маркетингу «Дня» — за номером: 303-96-21 або 0979850434. Комментариев: 0  ::  Дата: 9 сентября 2014   ::  Посмотрели: 11526  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП