Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Угода про асоціацію з ЄС буде підписана після перемоги опозиції – заява «Фронту Змін»
Опозиція вимагає від президента України Віктора Януковича забезпечити не лише парафування, а й підписання і ратифікацію Угоди про асоціацію з Європейським Союзом включно із Зоною вільної торгівлі.

У травні 2011 року опозиція домоглася проведення ініційованих Арсенієм Яценюком і Миколою Мартиненком парламентських слухань щодо зовнішнього вибору України. Конституційна більшість Верховної Ради ухвалила постанову, якою підтвердила курс України на євроінтеграцію.

Угода про асоціацію з Європейським Союзом має величезне значення – вона зробить незворотнім європейський вибір України. Євроінтеграція потрібна не нинішній українській владі, а Україні і 46-ти мільйонам українців.

Технічне парафування Угоди 30 березня буде лише підготовчим кроком – хоча він не є заслугою нинішньої української влади. Команда Януковича використала досягнення попередніх урядів, але і тут все провалила та завела ситуацію в глухий кут. Янукович зробив усе, щоб Євросоюз обмежився лише технічним парафуванням Угоди, та й воно в грудні минулого року було зірвано через політичні переслідування опозиції в Україні.

Ратифікація та підписання Угоди про асоціацію стануть можливими тільки тоді, коли в Україні буде припинено політичні переслідування й відновлено верховенство права. Тестом на демократичність для влади стануть парламентські вибори. Від їх чесності й прозорості залежатиме подальша євроінтеграція України або її повна зупинка.

Після перемоги на виборах у жовтні 2012 року Об’єднана опозиція сформує демократичну більшість у Верховній Раді і зафіксує курс країни на Європейський Союз. Ми зробимо усе, щоб Угода про асоціацію з ЄС була підписана і ратифікована країнами-членами Європейського Союзу. Комментариев: 0  ::  Дата: 29 марта 2012   ::  Посмотрели: 1940  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама