Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Комітет з питань правосуддя підтримує законопроект Одарченка про внесення змін до деяких законів України (щодо обмеження цивільної дієздатності осіб, які зловживають азартними іграми)
На засіданні члени Комітету зазначали, що законопроект (реєстр. №8266) спрямований на необхідність розширення підстав для обмеження судом цивільної дієздатності фізичних осіб, які хворобливо зловживають азартними іграми і ставлять цим себе чи свої сім´ї, а також інших осіб, яких вони зобов´язані утримувати, у скрутне матеріальне становище.

Народні депутати звертали увагу на те, що під зловживанням азартними іграми розуміються випадки, коли особа витрачає більшу частину свого заробітку, продає своє особисте майно, внаслідок чого він чи особи, що знаходяться на його утриманні, опиняються у скрутному становищі.

Проектом закону пропонується внести зміни до Цивільного та Цивільно-процесуального кодексів України, додавши до підстав обмеження судом цивільної дієздатності фізичних осіб поняття "азартна гра".

Члени Комітету наголошували, що азартні ігри за своїми якостями подібні до алкогольних напоїв - особі дуже важко самостійно припинити зловживання ними. Крім того, Міжнародний класифікатор хвороб (МКХ-10) містить хворобу "Патологічна схильність до азартних ігор", яка має об´єктивні прояви, що можуть бути діагностовано лікарями-психіатрами.

Також зазначалося, що частина 5 статті 12, частини 2, 3 статті 13 Цивільного кодексу закріплюють неприпустимість зловживання своїми правами та закріплюють поняття недобросовісного чи нерозумного здійснення особами своїх прав. Водночас, на даний момент відсутній механізм реалізації вищезазначених положень.

На думку членів Комітету, "реалізація законопроекту сприятиме покращенню життєвого рівня в Україні та зменшенню впливу такого негативного соціального явища, як зловживання азартними іграми, має велике значення для виховання громадян у дусі свідомого ставлення до праці, сім'ї, додержання Конституції та законів України, поважання прав і свобод, честі й гідності інших людей".
 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 октября 2011   ::  Посмотрели: 1795  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама