Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+


 
НМПУ: Київ, Брюссель та Вашингтон мають захищати журналістів Криму від переслідувань
 
Незалежна медіа-профспілка України вимагає від урядів США та країн ЄС вплинути на Російську Федерацію з метою припинення незаконного кримінального переслідування та порушення прав журналістів в окупованому Криму.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 18 марта 2015   ::  Посмотрели: 6513  
 


 
Наука постраждає більше, ніж освіта - Проект бюджету 2015
 
23 грудня 2014 р. депутати отримали Проект Державного бюджету на 2015 рік, який на 52% збільшує видатки на державне замовлення для силових ВНЗ.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 25 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7595  
 


 
В ДАБІ України готують зміни до нормативно-правових актів щодо децентралізації сфери держархбудконтролю
 
23 грудня відбулася нарада керівників структурних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції України на чолі з головою ДАБІ Максимом Мартинюком щодо реалізації децентралізації сфери держархбудконтролю після ухвалення Верховною Радою відповідного закону.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 24 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7982  
 


 
З’їзд Незалежної медіа-профспілки відбудеться 17 січня наступного року
 
20 грудня 2014 року. З’їзд Незалежної медіа-профспілки відбудеться 17 січня 2015 року – про це ухвалила рішення Рада НМПУ. Згідно зі статутом, регіональні організації НМПУ мають провести збори, на яких висунути делегатів і кандидатів до складу керівних органів профспілки.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 22 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7050  
 


 
МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи, але консульства не виконують доручень Варшави
 
Польське МЗС рік тому зобов’язало консульства і візові центри, щоб ті видавали українцям якомога більше п’ятирічних віз і широко пропагували таку можливість в українських ЗМІ. Однак на практиці це рішення Варшави не виконується, хоча є позитивні зрушення – заявляє польський журналіст Якуб Логінов , редактор порталу “Порт Європа” і власкор “Дзеркала тижня” у Кракові.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 16 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7222  
 


 
Допомога внутрішнім переселенцям в американському законопроекті прописана найслабше
 
11 грудня, конгрес США ухвалив законопроект S.2828, «Акт на підтримку свободи України - 2014». Окрім надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначення України особливим союзником США поза блоком НАТО, в законопроекті згадано про врегулювання ситуації з внутрішньо переміщеними особами.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 14 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7312  
 


 
Україна та Росія знову партнери?
 
Марія Сторчило, координатор програми з питань зміни клімату, ділиться враженнями про хід кліматичних переговорів в Перу та співпрацю України з Росією


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 13 декабря 2014   ::  Посмотрели: 6980  
 


 
ДАБІ України розробила практичний коментар у допомогу підприємцям, які мають намір отримати ліцензію на будівельну діяльність
 
Для зручності підприємців, які мають намір отримати ліцензію на будівельну діяльність, Управлінням ліцензування, обстеження та паспортизації Державної архітектурно-будівельної інспекції України розроблено спеціальний практичний коментар по заповненню необхідних документів для отримання ліцензії.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 10 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7664  
 


 
Медіа-профспілка захищатиме права журналістів НТКУ під час реформування
 
1 грудня 2014 року. Незалежна медіа-профспілка України вітає ідею створення суспільного мовлення, оскільки переконана, що воно сприятиме розвитку свободи слова в Україні, а отже - й демократичним перетворенням. НМПУ готова брати активну участь у процесі створення суспільного мовлення і докласти всі свої зусилля для втілення цієї ідеї в життя.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 2 декабря 2014   ::  Посмотрели: 7687  
 


 
Варшава: активісти Євромайдану вимагають очищення Української влади
 
Варшава: активісти Євромайдану вимагають очищення Української влади 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 24 октября 2014   ::  Посмотрели: 7897  
 


 
«Тернова» осінь
 
З 18 по 26 жовтня у галереї «Лавра» – фотовиставка газети «День». Новий глянцевий додаток «Маршрут№1» – про все найцікавіше, пов’язане з нашим фотоконкурсом…


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 17 октября 2014   ::  Посмотрели: 8383  
 


 
Незалежна медіа-профспілка України одержала перемогу у Чернівецькому суді
 
7 жовтня Сторожинецький районний суд Чернівецької області під головуванням судді Пташник А.М. виніс рішення на користь журналіста громадського порталу CitizenJournal Галини Єремиці, відмовивши у позові Ігорю Бешевлі про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 8 октября 2014   ::  Посмотрели: 7656  
 


 
Уряд на пропозицію ДАБІ спростив декларацію про введення споруд в експлуатацію
 
1 жовтня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», спростивши декларацію про введення в експлуатацію об’єктів, які починали будуватися шляхом подання повідомлення. Таке рішення ухвалене за пропозицією Державної архітектурно-будівельної інспекції України з метою полегшити громадянам оформлення документації про введення в експлуатацію садибних та дачних будівель.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 3 октября 2014   ::  Посмотрели: 8308  
 


 
ДАБІ спростила декларацію про введення об’єктів в експлуатацію
 
Державна архітектурно-будівельна інспекція спростила декларацію про введення в експлуатацію об’єктів, які починали будуватися шляхом подання повідомлення. Обсяг декларації суттєво скорочено – з 15 до 7 пунктів. Відповідні зміни будуть внесені до постанови №461 Кабінету Міністрів України «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів». Таке рішення 23 вересня ухвалив Урядовий комітет з питань регіонального розвитку на пропозицію Державної архітектурно-будівельної інспекції України.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 26 сентября 2014   ::  Посмотрели: 9095  
 


 
П’ять новинок «Дня» — на Форумі видавців у Львові
 
Представлення книжок відбудеться 12 вересня о 14.30 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. М. Коперника, 15) з участю головного редактор «Дня» Лариси ІВШИНОЇ та спеціально запрошених гостей: Ганни ГОПКО, Сергія КОТА і Миколи ГРИЦЕНКА. Модератор — Ірина КЛЮЧКОВСЬКА


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 сентября 2014   ::  Посмотрели: 8924  
 


 
Чи залишилися ековатники у Верховній Раді?
 
Екоактивісти влаштували пікет біля Верховної Ради, вимагаючи розгляду законопроекту «Про оцінку впливу на довкілля» №4972 та його ухвалення у першому читанні.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 16 августа 2014   ::  Посмотрели: 2647  
 


 
Наскільки українські міста готові до аномальної погоди?
 
Цьогорічне літо — яскраве підтвердження того, що клімат змінюється. Цей процес складно не помітити й усе складніше не зважати на нього.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 августа 2014   ::  Посмотрели: 2080  
 


 
Инна Богословская предлагает запретить избираться депутатами местных советов и мэрами городов лиц, причастных к сепаратизму
 
Соответствующий проект внесения изменений в избирательный закон сегодня был зарегистрирован в Верховной Раде Украины.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 августа 2014   ::  Посмотрели: 2139  
 


 
У Лондоні розпочалася міжнародна виставка Farnborough Air Show-2014
 
На стенді ДК «Укроборонпром», в рамках Міжнародного аерокосмічного салону Farnborough Air Show-2014, можливості національного оборонно-промислового комплексу презентують ДП «Укроборонсервіс», ДП «Красилівський агрегатний завод», ДАХК «Артем», ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон». Також в українському павільйоні представлено стенди ДП «Антонов» та ПАТ «Мотор-Січ».


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 20 июля 2014   ::  Посмотрели: 2292  
 


 
Національний банк та банки продовжують забезпечувати виплату заробітних плат, пенсій, стипендій, грошової допомоги в східному регіоні країни
 
Незважаючи на вкрай складні умови функціонування банківської системи в Луганській та Донецькій областях, Національний банк України та банки продовжують забезпечувати виплату заробітних плат, пенсій, стипендій, грошової допомоги тощо. Зокрема, відновили свою діяльність банки в містах Слов’янськ та Краматорськ.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 14 июля 2014   ::  Посмотрели: 2146  
 


 
Всеукраїнський конкурс антикорупційних проектів «Час діяти!»
 
Проводиться за ініціативи ВГО «Народна люстрація» з метою залучення активної громадськості до люстраційних процесів в Державі, пошуку та втіленню ефективних методів боротьби з корупцією.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 июля 2014   ::  Посмотрели: 2207  
 


 
Фестиваль історичного документального кіно (графік показів та інших заходів)
 
Фестиваль історичного документального кіно (графік показів та інших заходів)


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 25 июня 2014   ::  Посмотрели: 2389  
 


 
На Саміті миру 4-5 липня в Києві будуть шукати ефективні способи мирного врегулювання кризи в Україні
 
4-5 липня 2014 р. в готелі «Хілтон» (Київ) відбудеться перший в історії незалежної України Саміт Миру. Його мета - сприяння встановленню миру в Україні через широке обговорення ідеї децентралізації із залученням представників зацікавлених сторін, спільне прийняття доленосних для країни рішень й окреслення плану дій з їх реалізації.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 24 июня 2014   ::  Посмотрели: 2545  
 


 
Оцінка впливу на довкілля – ще один крок до Європи
 
У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про оцінку впливу на довкілля» (1), мета якого — запровадити в Україні європейський підхід до екологічної оцінки проектів небезпечних об’єктів для попередження шкоди життю й здоров’ю українців та руйнування природного середовища.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 3 июня 2014   ::  Посмотрели: 2758  
 


 
Украинцы массово зовут крымчан в «гости»
 
Люди со всей Украины готовы безвозмездно принять и приютить жителей Крыма. Так, на сайте объявлений Slando ежедневно появляется множество предложений о бесплатном подселении «беженцев».


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 26 марта 2014   ::  Посмотрели: 3125  
 


Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 54 Далее
Интервью

Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

ПодробнееАлександр Нойок: "С детства знал, что буду футболистом"


Александр Нойок — украинский футболист, выступающий за минское «Динамо».

ПодробнееГорностаївський селищний голова Дмитро Ляхно: Ми плануємо не тільки зберегти заклади освіти, а й відновити роботу дитячого садочка у Червоноблагодатненській громаді


Дмитро Ляхно - молода, активна людина, амбітний керівник, який знає чого хоче і як цього досягти. Розмовляємо з ним про фінансову децентралізацію, освітянську мережу та майбутнє…

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"