Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+


 
НМПУ: Київ, Брюссель та Вашингтон мають захищати журналістів Криму від переслідувань
 
Незалежна медіа-профспілка України вимагає від урядів США та країн ЄС вплинути на Російську Федерацію з метою припинення незаконного кримінального переслідування та порушення прав журналістів в окупованому Криму.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 18 марта 2015   ::  Посмотрели: 9081  
 


 
Наука постраждає більше, ніж освіта - Проект бюджету 2015
 
23 грудня 2014 р. депутати отримали Проект Державного бюджету на 2015 рік, який на 52% збільшує видатки на державне замовлення для силових ВНЗ.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 25 декабря 2014   ::  Посмотрели: 10199  
 


 
В ДАБІ України готують зміни до нормативно-правових актів щодо децентралізації сфери держархбудконтролю
 
23 грудня відбулася нарада керівників структурних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції України на чолі з головою ДАБІ Максимом Мартинюком щодо реалізації децентралізації сфери держархбудконтролю після ухвалення Верховною Радою відповідного закону.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 24 декабря 2014   ::  Посмотрели: 10563  
 


 
З’їзд Незалежної медіа-профспілки відбудеться 17 січня наступного року
 
20 грудня 2014 року. З’їзд Незалежної медіа-профспілки відбудеться 17 січня 2015 року – про це ухвалила рішення Рада НМПУ. Згідно зі статутом, регіональні організації НМПУ мають провести збори, на яких висунути делегатів і кандидатів до складу керівних органів профспілки.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 22 декабря 2014   ::  Посмотрели: 9672  
 


 
МЗС Польщі обіцяло українцям п’ятирічні візи, але консульства не виконують доручень Варшави
 
Польське МЗС рік тому зобов’язало консульства і візові центри, щоб ті видавали українцям якомога більше п’ятирічних віз і широко пропагували таку можливість в українських ЗМІ. Однак на практиці це рішення Варшави не виконується, хоча є позитивні зрушення – заявляє польський журналіст Якуб Логінов , редактор порталу “Порт Європа” і власкор “Дзеркала тижня” у Кракові.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 16 декабря 2014   ::  Посмотрели: 9850  
 


 
Допомога внутрішнім переселенцям в американському законопроекті прописана найслабше
 
11 грудня, конгрес США ухвалив законопроект S.2828, «Акт на підтримку свободи України - 2014». Окрім надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначення України особливим союзником США поза блоком НАТО, в законопроекті згадано про врегулювання ситуації з внутрішньо переміщеними особами.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 14 декабря 2014   ::  Посмотрели: 9923  
 


 
Україна та Росія знову партнери?
 
Марія Сторчило, координатор програми з питань зміни клімату, ділиться враженнями про хід кліматичних переговорів в Перу та співпрацю України з Росією


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 13 декабря 2014   ::  Посмотрели: 9569  
 


 
ДАБІ України розробила практичний коментар у допомогу підприємцям, які мають намір отримати ліцензію на будівельну діяльність
 
Для зручності підприємців, які мають намір отримати ліцензію на будівельну діяльність, Управлінням ліцензування, обстеження та паспортизації Державної архітектурно-будівельної інспекції України розроблено спеціальний практичний коментар по заповненню необхідних документів для отримання ліцензії.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 10 декабря 2014   ::  Посмотрели: 10346  
 


 
Медіа-профспілка захищатиме права журналістів НТКУ під час реформування
 
1 грудня 2014 року. Незалежна медіа-профспілка України вітає ідею створення суспільного мовлення, оскільки переконана, що воно сприятиме розвитку свободи слова в Україні, а отже - й демократичним перетворенням. НМПУ готова брати активну участь у процесі створення суспільного мовлення і докласти всі свої зусилля для втілення цієї ідеї в життя.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 2 декабря 2014   ::  Посмотрели: 10326  
 


 
Варшава: активісти Євромайдану вимагають очищення Української влади
 
Варшава: активісти Євромайдану вимагають очищення Української влади 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 24 октября 2014   ::  Посмотрели: 10484  
 


 
«Тернова» осінь
 
З 18 по 26 жовтня у галереї «Лавра» – фотовиставка газети «День». Новий глянцевий додаток «Маршрут№1» – про все найцікавіше, пов’язане з нашим фотоконкурсом…


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 17 октября 2014   ::  Посмотрели: 11069  
 


 
Незалежна медіа-профспілка України одержала перемогу у Чернівецькому суді
 
7 жовтня Сторожинецький районний суд Чернівецької області під головуванням судді Пташник А.М. виніс рішення на користь журналіста громадського порталу CitizenJournal Галини Єремиці, відмовивши у позові Ігорю Бешевлі про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 8 октября 2014   ::  Посмотрели: 10327  
 


 
Уряд на пропозицію ДАБІ спростив декларацію про введення споруд в експлуатацію
 
1 жовтня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», спростивши декларацію про введення в експлуатацію об’єктів, які починали будуватися шляхом подання повідомлення. Таке рішення ухвалене за пропозицією Державної архітектурно-будівельної інспекції України з метою полегшити громадянам оформлення документації про введення в експлуатацію садибних та дачних будівель.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 3 октября 2014   ::  Посмотрели: 10967  
 


 
ДАБІ спростила декларацію про введення об’єктів в експлуатацію
 
Державна архітектурно-будівельна інспекція спростила декларацію про введення в експлуатацію об’єктів, які починали будуватися шляхом подання повідомлення. Обсяг декларації суттєво скорочено – з 15 до 7 пунктів. Відповідні зміни будуть внесені до постанови №461 Кабінету Міністрів України «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів». Таке рішення 23 вересня ухвалив Урядовий комітет з питань регіонального розвитку на пропозицію Державної архітектурно-будівельної інспекції України.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 26 сентября 2014   ::  Посмотрели: 11794  
 


 
П’ять новинок «Дня» — на Форумі видавців у Львові
 
Представлення книжок відбудеться 12 вересня о 14.30 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. М. Коперника, 15) з участю головного редактор «Дня» Лариси ІВШИНОЇ та спеціально запрошених гостей: Ганни ГОПКО, Сергія КОТА і Миколи ГРИЦЕНКА. Модератор — Ірина КЛЮЧКОВСЬКА


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 сентября 2014   ::  Посмотрели: 11554  
 


 
Чи залишилися ековатники у Верховній Раді?
 
Екоактивісти влаштували пікет біля Верховної Ради, вимагаючи розгляду законопроекту «Про оцінку впливу на довкілля» №4972 та його ухвалення у першому читанні.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 16 августа 2014   ::  Посмотрели: 2768  
 


 
Наскільки українські міста готові до аномальної погоди?
 
Цьогорічне літо — яскраве підтвердження того, що клімат змінюється. Цей процес складно не помітити й усе складніше не зважати на нього.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 августа 2014   ::  Посмотрели: 2188  
 


 
Инна Богословская предлагает запретить избираться депутатами местных советов и мэрами городов лиц, причастных к сепаратизму
 
Соответствующий проект внесения изменений в избирательный закон сегодня был зарегистрирован в Верховной Раде Украины.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 августа 2014   ::  Посмотрели: 2260  
 


 
У Лондоні розпочалася міжнародна виставка Farnborough Air Show-2014
 
На стенді ДК «Укроборонпром», в рамках Міжнародного аерокосмічного салону Farnborough Air Show-2014, можливості національного оборонно-промислового комплексу презентують ДП «Укроборонсервіс», ДП «Красилівський агрегатний завод», ДАХК «Артем», ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон». Також в українському павільйоні представлено стенди ДП «Антонов» та ПАТ «Мотор-Січ».


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 20 июля 2014   ::  Посмотрели: 2446  
 


 
Національний банк та банки продовжують забезпечувати виплату заробітних плат, пенсій, стипендій, грошової допомоги в східному регіоні країни
 
Незважаючи на вкрай складні умови функціонування банківської системи в Луганській та Донецькій областях, Національний банк України та банки продовжують забезпечувати виплату заробітних плат, пенсій, стипендій, грошової допомоги тощо. Зокрема, відновили свою діяльність банки в містах Слов’янськ та Краматорськ.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 14 июля 2014   ::  Посмотрели: 2259  
 


 
Всеукраїнський конкурс антикорупційних проектів «Час діяти!»
 
Проводиться за ініціативи ВГО «Народна люстрація» з метою залучення активної громадськості до люстраційних процесів в Державі, пошуку та втіленню ефективних методів боротьби з корупцією.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 9 июля 2014   ::  Посмотрели: 2333  
 


 
Фестиваль історичного документального кіно (графік показів та інших заходів)
 
Фестиваль історичного документального кіно (графік показів та інших заходів)


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 25 июня 2014   ::  Посмотрели: 2502  
 


 
На Саміті миру 4-5 липня в Києві будуть шукати ефективні способи мирного врегулювання кризи в Україні
 
4-5 липня 2014 р. в готелі «Хілтон» (Київ) відбудеться перший в історії незалежної України Саміт Миру. Його мета - сприяння встановленню миру в Україні через широке обговорення ідеї децентралізації із залученням представників зацікавлених сторін, спільне прийняття доленосних для країни рішень й окреслення плану дій з їх реалізації.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 24 июня 2014   ::  Посмотрели: 2709  
 


 
Оцінка впливу на довкілля – ще один крок до Європи
 
У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про оцінку впливу на довкілля» (1), мета якого — запровадити в Україні європейський підхід до екологічної оцінки проектів небезпечних об’єктів для попередження шкоди життю й здоров’ю українців та руйнування природного середовища.


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 3 июня 2014   ::  Посмотрели: 2946  
 


 
Украинцы массово зовут крымчан в «гости»
 
Люди со всей Украины готовы безвозмездно принять и приютить жителей Крыма. Так, на сайте объявлений Slando ежедневно появляется множество предложений о бесплатном подселении «беженцев».


 
 
 Опубликовал: admin   ::  Дата: 26 марта 2014   ::  Посмотрели: 3261  
 


Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 54 Далее
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2018 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"