Херсонская правда > Блоги > Дві Горностаївки

Дві Горностаївки


13 апреля 2017. Разместил: admin
Невеличкий нарис та світлини від моєї мандрівки до Горностаївського району. Не можу називати цей населений пункт смт - якось не гарно звучить. Це містечко! Типове південне, містечко.

Дві Горностаївки

Я побачив дві Горностаївки. Перша сільська,провінційна з шармом волосного містечка з кам’яними мурами та побіленими з синькою перед Паскою парканами та хатами. Власне спостереження, саме такі сині паркани та будівлі притаманні населеним пунктам Півдня України, які розташовані біля або на воді…

Архітектура степового півдня трошки інакша, і там здебільшого привалює білий колір.

Друга частина містечка-це статистичний , ще не вийшовший з совка райцентр… Совковий, але вже з хрестами, без Леніна та з монументами Незалежності…

Дніпро, який став водосховищем, великі кручі, вулички, які в’ються як нитка, то уверх то вниз, весна у повітрі. Стоїш на кручі, відчуття - як у літаку при злеті.

Дві Горностаївки

Потім ми відвідали Каїри. Поспілкувалися з цікавим і веселим сільським головою цього села. Скажу так, він переріс своїх колег на років 25. Це голова майбутнього. Не тільки майбутньої ОТГ,а й взагалі.. Але то буде окрема історія..

Фотоальбом ТУТВернуться назад