Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Навіщо всім знати правду
Вибори закінчились !

Так багатьом хочеться. Тим хто втомився, тим- хто хоче зупинитись на зупинці, де їм зручно. Але тільки їм! Адже справжній політик знає, що нові вибори починаються на другий день після закінчення попередніх.

Людей хвилює що буде далі. Чи будуть продовжуватись нескінченні політичні війни, економічний саботаж, тиск і повна відсутність здорового глузду в діях людей, які опинились при владі!

Чи буде обіцяний спокій в українському суспільстві і наведення порядку. Тоді якого? Новий "Ordnung" ? Звідки?

Виявляється, знаходячись в парламентській опозиціїї, на посадах керівників міст, обласних рад, володіючи промисловими підприємствами світового значення можна вважати себе не при владі.

Це щодо глузду. А тепер, отримавши тільки попередні результати президентських виборів треба вже починати думати - ЩО ДАЛІ ? Думати всім - виборцям, кандидатам, їхньому оточенню, світу. І тут справа навіть не в тому хто переможе.

Персоналії не мають значення. Значення має Правда! Значення має Україна! Значення має український народ!

Якщо не заспокоїти всіх відкритістю підрахунків голосів- - тоді одна чи інша сторона в будь якому випадку буде вважати себе обдуреною. Тоді десятки мільйонів будуть вважати, що вони програли! Ми вже бачили сотні тисяч обдурених на майданах країни.І бачили неспроможність влади опанувати ситуацію. Тому і доцільно було б провести перерахунок голосів.

По всій країні! Вперше в Україні! Нічого страшного.Країна буде працювати, сонце буде вставати! Зато всі заспокояться і обраний президент дійсно буде визнаний легітимно.Без підтасовок, фальсифікацій. І всім працювати на Україну! Це не останні вибори! А всі члени комісій будуть знати, що не можна продавати чи змінювати волевиявлення народу.

Ми обрали-а вони лише взялись порахувати. Головне- навіть відомо хто рахував .Якщо не правильно рахували, та ще й не вперше - ніколи не допускати таких спеціалістів до елементарно простих речей.Мову вивчити не можуть, арифметикою не володіють, совісті не мають.Чи не соромно буде новому Президенту України, який таким чином отримає владу .

А найголовніше - що він з нею буде робити? Обіцянки про існування планів і про те що знає як - чули! Навіть бачили результати такого господарювання. Може, досить експериментів над країною? І так вже всі розумні люди намагаються виїхати звідси. Хто тут залишиться? На цій землі- в Україні. Ми чули обіцянки що через 10 років "населення" України складатиме 50 млн.

Чи не дивно? Кого і звідки? Хтось задумувався над складанням таких прогнозів? Демографічну ситуацію в нашій крані хтось вивчав?

Тоді зразу стають зрозумілими масштаби будівництва в столиці, відведені тисячі гектарів чорнозему під котеджне будівництво. Для кого? Чи зможе законослухняний громадянин України придбати все це? Ще треба новій владі примусити промисловість запрацювати! Всі знають як це зробити до дня виборів. А потім - "Ну не виходить!" За 5 років-ні.

Треба 10, 20, у довічне користування державу на експерименти і власне збагачення.Може треба вже сьогодні у власників підприємств питати чому промисловість не працює за своїм основним призначенням.

І чому придбані ( доречі, при накладеному мораторії на продаж) землі не радують нас багатими врожаями, а полиці магазинів якісною вітчизняною продукцією. Так що, на мій погляд, питань і проблем у нового Президента буде достатньо.

А ще проблем нормальної команди. Навіть футбол - гра командна. А тут державне керівництво. Та ще такої держави! Я вже мовчу за світові проблеми.

Сміливі люди ці кандидати в президенти України.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 2525  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода