Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонщина має стати територією пріоритетного розвитку
«Херсонщина має стати територією пріоритетного розвитку»

Відповідний законопроект внесено на розгляд Верховної Ради України.

Мною на розгляд Верховної Ради України внесено законопроект «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Херсонської області». Законопроект розроблено з метою запровадження на територіях пріоритетного розвитку Херсонської області спеціального режиму інвестиційної діяльності для стимулювання розвитку депресивних територій, створення нових робочих місць, збільшення поставок на внутрішній ринок високоякісних товарів і послуг, створення сучасної виробничої, транспортної та іншої ринкової інфраструктури. Спеціальний режим згідно з законопроектом запроваджується до 1 січня 2035 року.

Цей режим передбачає звільнення під час ввезення на митну територію України для реалізації інвестиційних проектів на період до введення об'єкта в експлуатацію від обкладення ввізним митом устаткування, обладнання, комплектуючих виробів до них та ці ж підприємства від обкладання податком на додану вартість.

Також передбачається звільнення на три роки від оподаткування прибутку від реалізації інвестиційних проектів, одержаного новоствореним, в тому числі у процесі реорганізації, підприємством, а також діючим підприємством, на якому проведено реконструкцію або модернізацію, та звільнення новозбудованих підприємств від сплати за землю на строк не більше ніж 5 років (до вводу в експлуатацію).

Головною ціллю законопроекту є розвиток суднобудування, високотехнологічного та сільськогосподарського машинобудування, високопродуктивного агропромислового комплексу, зрошуваного землеробства, туристично-рекреаційного комплексу, зеленого туризму, розбудови та модернізації транспортної інфраструктури, захисту територій від підтоплення, реформування житлово-комунального господарства та водозабезпечення, тобто саме тих галузей, які на сьогодін на Херсонщині переживають не найкращі часи.

Прийняття зазначеного проекту Закону України важливе для Херсонщини, бо призведе до зменшення кількості депресивних територій, розвитку пріоритетних видів економічної діяльності та створить більш сприятливі умови для суб’єктів інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Херсонській області. Розглядатися закон буде на одному з наступних пленарних тижнів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 14 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1767  

Комментарий написал(a) махно. Опубликованно: 20 апреля 2010 11:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
шо тоже в меры захотелось? или к следующим парламентским выборам готовимся?
я херсонец, но если судить здраво - то с какой балалайки херсону такие пряники? мы шо промышленный регион? или много вкладываем в бюджет? Область давно дотационная и это все знают..
Есть желание помочь с/х производителям - всего лишь вовремя возвращайте им НДС при экспорте, помочь судостроителям - компенсируйте им проценты по долгосрочным кредитам и они сами без вас найдут себе кучу заказов.
Про туристическую отрасль вообще молчу - чего им помогать и так шо пауки насасываются за лето при их ценах (потом правда всю зиму спят).
Конкретики надо больше, а так под вывеской СЭЗ наплодим отмывающих фирм и станем вторым данецком..Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП