Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В.Сальдо і "КО" проти В. Януковича? Такі проти!
На сесії міської ради 26-го березня я оприлюднив наступну, підготовлену мною інформацію.
У перші дні березня цього року оперативники Управління боротьби з економічними злочинами (УДСБЕЗ) УМВС викрили в Херсоні кримінальну діяльність директора комунального транспортного підприємства КП «Херсонтранскоммунсервіс» О. Малишева.

Про це повідомили в Департаменті Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України. Відповідно до повідомлення, 46-річному директору КП «Херсонавтокоммунсервіс» обгрунтовано інкримінують систематичне вимагання та отримання хабарів від власників автобусів за можливість працювати на маршрутах Херсона. Оперативники встановили, що директор, щоб відвести підозри від себе, втягнув у злочинну діяльність свого заступника Д. Федорченко. Саме він повинен був домовлятися з перевізниками про співпрацю з КП. При цьому для маскування хабарництва та вимагання використовувалася каса підприємства. Бажаючі працювати на прибуткових маршрутах підприємці повинні були внести в касу «благодійну допомогу», яка становила від 1 до 3,5 тис. грн за автобус.

Відносно директора КП «Херсонкомунтрансссервіс» О.Малишева прокуратурою Херсонської області порушено кримінальну справу №500052-09 від 13.04.2009 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у великому розмірі посадовою особою, яка займає відповідальне становище і за попередньою змовою групою осіб). Кримінальна справа на даний час здійснюється у провадженні прокуратури Дніпровського району м.Херсона. При провадженні даної кримінальної справи здійснено судово-бухгалтерську експертизу, якою доведено розкрадання коштів по МКП «Херсонкомунтранссервіс» під керівництвом О.Малишева в розмірі 598 тис. грн. При цьому є оперативна інформація, згідно якої підозрюваний у злочині висловлює готовність заплатити хабар посадовим чинам прокуратури в розмірі 30 тис. американських доларів, тобто 240 тис. грн. за закриття кримінальної справи проти нього.

Вкрай тривожить херсонців те, що, не без допомоги херсонського міського голови Володимира Сальдо, Олександр Малишев продовжує незаконно займати посаду директора КП «Херсонкомунтранссервіс» при тому, що вже в січні минулого, 2009 року на посаду директора цього підприємства відновлений попередній директор Олександр Васильєв.

Окрім вищезгаданої кримінальної справи, прокуратурою Комсомольського району м.Херсона порушено також кримінальну справу по ст.368 част.2 за №520047-10 від 22.02.2010 року по факту взяття хабара заступником директора МКП «Херсонкомунтранссервіс» Федорченко Дмитром Анатолійовичем.Під час досудового слідства оперативники УДСБЕЗ також дізналися, що заступник директора КП Дмитро Федорченко встановив окрему «таксу» ще для одного підприємця. Для того щоб власник автобуса «Iveko» зміг поставити його на маршрут, заступник директора зажадав додаткового, «поза каси», ще 3 тис. грн. «Мічені» купюри підприємець передав таксисту, який виступив посередником між ним та заступником директора КП Д.Федорченко, і таксист відвіз їх вимагателю.
Гроші оперативники вилучили. Також стало відомо, що таксист і раніше робив подібні послуги керівництву КП в особі О.Малишева та Д.Федорченка, передавши їм у цілому 13 тис. грн.

Проти таксиста і заступника директора Д. Федорченка також порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання хабара).

Такі обставини кримінальної діяльності адміністрації КП «Херсонкомунтранссервіс» свідчать про систематичне обкладення високою даниною підприємців, які повинні працювати на маршрутах перевезення пасажирів. А це той фактор, який впливає на існування постійних кримінальних схем відкатів грошей, які повинні йти не тільки на задоволення потреб директора О.Малишева та його заступника Д.Федорченка, а через них на фінансування потреб керівництва міської влади в особі міського голови та його підлеглих! Наявність такої кримінальної корупційної системи прямо впливає і на вартість проїзду пасажирів, бо саме на їх плечі лягає тягар повернення усім учасникам кримінальної схеми коштів на їхні кримінальні витрати.

На сьогодні Президент України Віктор Янукович та Прем’єр-Міністр України Микола Азаров оглосили війну корупції в державі. Якщо херсонський міський голова В.Сальдо є послідовним у виконанні заходів по боротьбі з тією самою корупцією, то саме він повинен виконати свій обов’язок щодо НЕГАЙНОГО ЗВІЛЬНЕННЯ З ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КП «ХЕРСОНСКОМУНТРАНССЕРВІС» О.МАЛИШЕВА ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКА Д.ФЕДОРЧЕНКА
Окрім того, що цей мій виступ на сесії міської ради 26-го березня ц. р. став моїм депутатським зверненням до херсонського міського голови В.Сальдо з вимогою звільнити з займаних посад О.Малишева та Д.Федорченка, на цій сесії я вніс пропозицію до порядку денного сесії міської ради 26.03.2010 року поставити на голосування підготовлений мною проект рішення сесії щодо ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ до Херсонського міського голови В.Сальдо з рекомендацією звільнити з займаних посад директора О.Малишева та його заступника Д.Федорченка, Результати такого голосування повинні засвідчити, наскільки здоровим є склад депутатського корпусу міської ради та його послідовність в допомозі Президенту України В.Януковичу та Главі Уряду М.Азарову в боротьбі із корупцією в межах міста Херсона.

Я звернув увагу колег депутатів, що голосування за мою пропозицію включити до порядку денного сесії питання про ЗВЕРНЕННЯ до міського голови щодо звільнення з займаних посад О.Малишева та Д.Федорченка також повинне засвідчити щирість і послідовність депутатів у наведенні елементарного порядку та встановленні законості у діяльності, як комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс», так і діяльності влади міста в цілому. Я публічно на сесії взяв на себе зобов’язання результати цього голосування направити Президенту України, Прем’єр-Міністрові України та Голові Херсонської обласної державної адміністрації і попросив поставити два проекти рішень на голосування.

Я був певний, що страх і явний кримінал в діях О.Малишева повиннні були спонукати В.Сальдо та його оточення, в т. ч. й депутатське, «пожертвувати пішаками» на «шаховій дошці» заради збереження свого місця у владному кріслі. Але жадібність до грошей та зухвалість, які межують з безглуздям не дали міському голові В.Сальдо своєчасно ввімкнути гальма своєї владної машини. В.Сальдо таки пішов проти того, про що останній час на всю Україну заявляє Президент та Глава Уряду щодо боротьби з корупцією. В.Сальдо сам очолив корупцію в Херсоні. Це він довів своїм особистим голосуванням та керуванням підконтрольними йому депутатами на сесії міської ради.
ПРОЕКТ ПЕРШИЙ: Саме такий проект рішення був обумовлений тим, що право призначати та звільняти керівників комунальних підприємств Законом надано лише міському голові. То ж, виходить, і впливати депутати мусили на роботодавця-Сальдо В.В.

Проект
внесений депутатом
Херсонської міської ради V скликання
С.Кириченко

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА
__________сесія міської ради V скликання
РІШЕННЯ

від «____»____________№_______
Звернення депутатів Херсонської міської
ради до Херсонського міського голови
В.Сальдо з рекомендацією звільнити з
займаних посад О.Малишева і Д.Федорченка

Беручі до уваги порушення органами прокуратури кримінальної справи №500052-09 від 13.04.2009 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у великому розмірі посадовою особою, яка займає відповідальне становище і за попередньою змовою групою осіб) відносно директора КП «Херсонкомунтранссервіс» О.Малишева, здійснення судово-бухгалтерської експертизи, якою доведено розкрадання коштів по МКП «Херсонкомунтранссервіс» під керівництвом О.Малишева в розмірі 598 тис. грн., та порушення кримінальної справи по ст.368 част.2 за №520047-10 від 22.02.2010 року по факту взяття хабара заступником директора МКП «Херсонкомунтранссервіс» Д.Федорченко, керуючись п.10) частини 4. статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Херсонської міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Рекомендувати Херсонському міському голові В.Сальдо звільнити з посади директора Міського комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс» О.Малишева та заступника директора МКП «Херсонкомунтранссервіс» Д.Федорченка.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову постійної комісіі мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини Ю.Ярича”.

Коли зазначений проект було поставлено В.Сальдо на голосування, то рішення по ньому не було прийнято з підстав ненабрання на його користь 39-ти голосів депутатів міськради. А голоси розподілились таким чином: ЗА - 10; ПРОТИ - 6; УТРИМАЛОСЬ - 15; НЕ ГОЛОСУВАЛО – 31. Тобто з корупцією виявило бажання поборотися в Херсоні лише 10 депутатів, і ось їх прізвища: Акимченков Олег Володимирович; Богданов Віталій Володимирович; Головко Павло Олександрович; Головченко Ніна Миколаївна; Дмитрієв Андрій Миколайович; Кириченко Сергій Олександрович; Лещенко Олександр Анатолійович; Лосєв Анатолій Васильович; Миколаєнко Володимир Васильович; Софіщенко Віктор Олександрович.

А підтримали мера В.Сальдо і корупцію в м.Херсоні ті депутати, які голосували ПРОТИ, УТРИМАЛИСЬ та НЕ ГОЛОСУВАЛИ, ось і їх прізвища:

Сальдо В.В., Путілов А.С. (син), Путілов С.І. (батько), Арав О.А., Арав Ю.А., Барулін Ф.О., Беліченко А.М., Бережна З.Я., Білоглазов О.В., Гаврилюк В.Г., Гельфандбейн Л.С., Гірін В.Л., Грибун І.В., Добровольський А.М., Єремеєвський В.Ю., Задніпряний А.В., Іваницький М.П., Карабелеш Є.Є., Керецман О.М., Кліментенко Ю.А., Колобов М.С., Корнілова С.І., Ломако Л.В,, Лушников А.Л., Макейчик П.О., Маренчук О.М., Марончук І.Є., Маршак Р.М., Маслов П.Є., Петров В.Ф., Погребний Ю.Б., Подлєсний С.Є., Поливко О.Л., Ремига Л.Т., Романов Р.А., Ротов С.В., Рябущенко Р.Г., Салтиков О.С., Сіганевич В.Г.,`Собчук С.С., Тернавський В.В., Теслюк Г.В., Уманський М.Г., Xаборський С.М., Халупенко М.В., Черепаха Ю.А., Чуклов С.В., Шамайко В.А., Шкода В.М., Шкода С.В., Шост В.В., Ярич Ю.В.

Я передбачив, що мер Херсона нехороша людина і навряд чи буде закривати власну «лавочку», яка дає «живі» і чималі гроші. Тому в другому проекті рішення я розраховував, що депутати у своїй більшості не козли, а порядні люди. Але і тут логіка подій виявилася зворотньою. Цьому сприяла система партійних списків, коли на виборах не виборці вибирали собі порядних і чесних, а відповідні партноменклатурні «авторитети» набирали собі команду за різними особистими ознаками відданості. Ось це і спрацювало, на жаль.

ПРОЕКТ ДРУГИЙ «Про ліквідацію МКП «Херсонкомунтранссервіс». У ньому я запропонував, щоб сесія міської ради застосувала своє право на ліквідацію комунального підприємства, керівництво якого не захотів звільняти із займаних посад В.Сальдо. В проекті рішення міська рада повинна була ВИРІШИТИ:

1. Ліквідувати Міське комунальне підприємство «Херсонкомунтранссервіс», визначивши його правонаступником МКП «Херсонський автобусний парк».

Але і це рішення міська рада не підтримала з підстав ненабрання на його користь 39-ти голосів депутатів міськради. А голоси розподілились таким чином: ЗА - 13; ПРОТИ - 3; УТРИМАЛОСЬ - 15; НЕ ГОЛОСУВАЛО – 32. Тобто з корупцією виявило бажання поборотися в Херсоні лише 13 депутатів, і ось їх прізвища: Богданов Віталій Володимирович; Гаврилюк Віктор Григорович; Головко Павло Олександрович; Головченко Ніна Миколаївна; Дмитрієв Андрій Миколайович; Кириченко Сергій Олександрович; Лещенко Олександр Анатолійович; Лосєв Анатолій Васильович; Путілов Станіслав Ісидорович; Романов Роман Анатолійович; Софіщенко Віктор Олександрович; Теслюк Галина Василівна; Чуклов Станіслав Володимирович.

А підтримали мера В.Сальдо і корупцію в м.Херсоні ті депутати, які голосували ПРОТИ, УТРИМАЛИСЬ та НЕ ГОЛОСУВАЛИ, ось і їх прізвища:

Сальдо В.В., Путілов А.С., Акимченков О.В..Арав О.А., Арав Ю.А., Барулін Ф.О., Беліченко А.М., Бережна З.Я., Білоглазов О.В., Гельфандбейн Л.С., Гірін В.Л., Грибун І.В., Добровольський А.М., Єремеєвський В.Ю., Задніпряний А.В., Іваницький М.П., Карабелеш Є.Є., Керецман О.М., Кліментенко Ю.А., Колобов М.С., Корнілова С.І., Костенко Л.Г., Ломако Л.В., Лушников А.Л., Макейчик П.О., Маренчук О.М., Марончук І.Є., Маршак Р.М., Маслов П.Є., Миколаєнко В.В., Петров В.Ф., Погребний Ю.Б., Подлєсний С.Є., Поливко О.Л., Ремига Л.Т., Ротов С.В., Рябущенко Р.Г., Салтиков О.С., Сіганевич В.Г.,`Собчук С.С., Тернавський В.В., Уманський М.Г., Хаборський С.М., Халупенко М.В., Черепаха Ю.А.., Шамайко В.А., Шкода В.М., Шкода С.В., Шост В.В., Ярич Ю.В.
Ця стаття в газеті «Вік» направлена Президентові України. Прем’єр-Міністрові України, Голові Херсонської обласної державної адміністрації, Генеральному прокуророві України та Міністрові внутрішніх справ України. Думаю, не зацікавлений Президент в тому, щоб В.Сальдо був такий «крутий» та беззаконний. Не може такого бути, щоб у мотузки чи то у В.Сальдо не було кінця! А там і корупція вщухне, якщо херсонці не помиляться у своєму виборі.
Лідер профспілки «Народний контроль»,
депутат Херсонської міської ради
Сергій Кириченко
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 6  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 3334  

Комментарий написал(a) Саша. Опубликованно: 2 апреля 2010 15:25 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Не совсем поняла - какой смысл менять одно МКП на другое?
тем более, что мэр то один и тот же останется. А как и воровал, так и будет воровать.

Комментарий написал(a) серьога. Опубликованно: 2 апреля 2010 21:57 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 295
ICQ: --
а відповіді афтара будуть? а те в пустоту питання задавати влом...

Комментарий написал(a) Херсонець. Опубликованно: 4 апреля 2010 13:00 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Якщо ліквідувати це підприємство, то інше не буде підконтрольне Сальдо.....

Комментарий написал(a) городские. Опубликованно: 4 апреля 2010 18:14 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Так если такое количество депутатов не поддержало... Значит, дело не стоит того. А Вы как всегда воду баломутите?

Комментарий написал(a) Херсонец. Опубликованно: 7 апреля 2010 21:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Кириченко баламут,но орет он не просто так,он работает на Л.Криволап,которая оплачивает ему городскую рекламу,она же и есть директор второго коммунального предприятия.

Комментарий написал(a) Сальдонет. Опубликованно: 7 апреля 2010 23:08 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Малышев-взяточник. С такими нужно бороться. Тут Кириченко прав. А вот насчет КП вопрос. А как же Васильев А.Н. - восстановленный ВСУ директором данного КП, за исполнение решения ВСУ так рьяно боролся Кириченко? Будучи юристом, он понимает, что после ликвидации КП исполнение суда о восстановлении Васильева становиться невозможным. Пропиарился на Васильеве борец за закон и справедливость Кириченко и выкинул. Такова она борьба за закон по-херсонски. А хотелось верить, что Кириченко исключение.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)