Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Не так тії вороги, як добрії люди…
Одразу хочеться наголосити на необхідності глибокого аналізу тих процесів, які відбуваються в нашій країні останні 20 років.

Процесів, які призвели до злиднів українській народ та поставили під сумнів існування самої держави Україна.

Крилате прислів’я українців “Чому бідний, бо дурний, Чому дурний, бо бідний ” показує відношення самого українського народу до ситуації, яка існує в нашій державі. Гумор, який межує з безвихіддю, сатира, яка нагадує самолінчування, ось, що в цьому вислові, нажаль це об’єктивна реальність нашого сьогодення.

Виступи артистів, представників гумористичного жанру, так званих “хохмачів”, що заполонили увесь медійний простір України, схожі на “Пир во время чумы”, їх виступи нагадують всім відомі телевізійні сеанси А. Кашпіровського та А. Чумака наприкінці 80-х років 20 століття.

Постійні, довготривалі телевізійні серіали іноземного і власного походження ставлять за мету відволікання народу від проблем, які існують в державі, створюють ілюзію стабільності та заможного життя. При цьому забезпечуючи двом відсоткам населення України стабільну заможність, тоді як інша частина населення держави перебуває у стані стабільних злиднів.

Зневага до власного народу, відірваність від тих проблем з якими стикається кожен день пересічний українець, звичайне лицемірство, яке заполонило всі телевізійні канали, шпальти газет і журналів, суцільна брехня та окозамилювання від “сильных мира сего”, стали невід’ємною частиною нашого життя, правилом існування, ознакою успішності та впливовості.

Фарисейство, “ігри в любов до Бога” створюють ситуацію в Україні, яка схожа на останні часи життя славетного “Титаніка». Всі в Україні мають бажання бути першими, але всі забувають про слова Ісуса Христа “Так будут последние первыми, и первые последними; ибо много званных, а мало избраных”.

Політики України, створивши касту «недоторканих», а також запровадивши ідею, що вони, саме ті, хто має право вирішувати, що краще і головне для народу, всі вони забули про настанови Ісуса Христа, який казав: “Назвался первым, будь всем слугой”!

Зусилля багатьох зробити краще стикаються зі стіною відвертого хамства, байдужості, свавілля та небажання змін з боку, як владних структур так і звичайних громадян, які відмовляються слухати слово правди та істини.

Звичайна байдужість, - панацея від багатьох проблем, віра брехунам та їх обіцянкам,- шлях вирішення цих проблем. Така сучасна дійсність нашого життя. Нажаль...

Нащадки славетного козацтва, за "допомогою" різних антихристиянських вчень, зробились схожими на "роботів" відомих японських фірм.

Правда стала нікому непотрібної, річчю. Річчю, яку мати, соромно. Словом з якого, більшість так званих "успішних людей країни" просто сміються. Згадана ситуація це шлях в нікуди, це політика самознищення, це хаос, апокаліпсис, армагедон, це останній день "Помпеї" для України.

Сучасні, модні тенденції в частині сексуальної орієнтації просто наводять на думку, що наша країна це біблейські міста Содом і Гоморра, які за відповідні гріхи були просто знищені.

Українці забули, що гомосексуалізм та інші сексуальні збочення просто противні Богу, а так воно є гріхом, а гріх буде покарано; За гріхи чужих, страждаємо ми з Вами:- Такова філософія нашого життя. Хочеться кричати кожен день з ранку до ночі " Перемен, требуют наши сердца! Перемен!..".

Чи існує вихід з цієї ситуації в яку нас усіх загнали різні пройдисвіти, що називають себе "політиками сучасної України"? Звісно є! Вихід для всіх нас це розуміння та усвідомлення того, що коїться в країні і хто винен в цьому.

А також системні, стратегічні, радикальні перетворення та реформи усієї системи державного управління, зміна сутності та обличчя влади, запровадження християнських основ та народних традицій у повсякденне життя українців з самого верху до самого низу.

Нам є в кого вчитися, в кого переймати досвід, на кого рівнятися, як не дивно це звучить, це сама наша історія, це наші споконвічні традиції, це загальновідомі основи християнської моралі та постулати і настанови, які нам заповідали наші пращури.

Тому, віримо, бо віра врятує. Думаємо, бо розум надає сили. Діємо, бо дія це крок до здійснення мрії.

Тарас Бузак специально для Херсонской правды
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 12 марта 2010   ::  Посмотрели: 2403  

Комментарий написал(a) antisaldo. Опубликованно: 12 марта 2010 11:45 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 11
ICQ: --
Правда! Спасибо автору!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП