Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Книга пам’яті
Книга пам’яті. Херсонська область. Червона така. Там факти та історія. Наша історія. Десь 80% загиблих наших земляків - це 43-44 років призову.

Відсоток, тих, хто почав війну у 1941 році серед виживших значно вищий. Що ці командири робили? Звільняли території і одразу чоловіків до війська. Тривалість життя хлопців була приблизно 2 тижні.

Мені розповідали, що на мобілізованих хлопців з села Карга (зара Приморське Скадовського району) похоронка прийшла через три дні. Всі загинули у Поймі. Кидали їх на ворога без зброї і навіть форми. Просто як м’ясо. Як сокральну жертву. Таким чином знищували українців. І ворога били, і територію звільняли, і з бунтівними українцями питання вирішували…

Ці хлопці загинули. А потім у Херсон та інші міста і села з маршем заходили браві вояки родом з Липецька, Орла та Калініна… І залишалися тут. І хоп, а Херсон вже руський город, і мови української вже не чути...

Це стосувалося не лише Херсонщини. 90% загиблих з татового села Велика Круча на Полтавщині - це призвані у 43-45 роках. Не обучені з села - одразу на фронт. На ворога, який остервеніло оборонявся. Саме такими українцями брали і Зєєловські висоти. Штабелями ложили хлопців. Просто трупами закидували…Спочатку призвані українці гинули, ну а потім вже народ-побєдітєль з прапором заходив… Все це є у томах цієї червоненької книжки.


Не нравится: 5, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 мая 2017   ::  Посмотрели: 3167  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн