Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дві Горностаївки
Невеличкий нарис та світлини від моєї мандрівки до Горностаївського району. Не можу називати цей населений пункт смт - якось не гарно звучить. Це містечко! Типове південне, містечко.

Дві Горностаївки

Я побачив дві Горностаївки. Перша сільська,провінційна з шармом волосного містечка з кам’яними мурами та побіленими з синькою перед Паскою парканами та хатами. Власне спостереження, саме такі сині паркани та будівлі притаманні населеним пунктам Півдня України, які розташовані біля або на воді…

Архітектура степового півдня трошки інакша, і там здебільшого привалює білий колір.

Друга частина містечка-це статистичний , ще не вийшовший з совка райцентр… Совковий, але вже з хрестами, без Леніна та з монументами Незалежності…

Дніпро, який став водосховищем, великі кручі, вулички, які в’ються як нитка, то уверх то вниз, весна у повітрі. Стоїш на кручі, відчуття - як у літаку при злеті.

Дві Горностаївки

Потім ми відвідали Каїри. Поспілкувалися з цікавим і веселим сільським головою цього села. Скажу так, він переріс своїх колег на років 25. Це голова майбутнього. Не тільки майбутньої ОТГ,а й взагалі.. Але то буде окрема історія..

Фотоальбом ТУТ

Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2017   ::  Посмотрели: 3186  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн