Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Наша Таня» або українська дитяча книжка?
У п’ятницю у школу №27 приходили сучасні дитячі письменники Марина Павленко та Сашко Дерманський. Пані Марина спілкувалася з учнями старших класів. Захару сподобалось. Казав, що авторка говорили зрозумілою мовою та дуже цікаво.

Сашко спілкувався з дітками початкової школи. Були розповіді, вікторини, конкурси, презентація книжок. Малий придбав книжку Сашка «Танок Чугайстра». Прочитав за вечір. Сьогодні вже перечитував. І старший вже прочитав. Цікаві та сучасні книжки. Їх багато, але мало інформації про письменників та їх твори. Тому і купує більшість «Нєзнаку на Лунє», « Нашу Таню» та «Безкозирку»…

Треба популяризувати українську книжку,літературу, авторів. Батьківська подяка організаторам цього заходу та письменникам, що зголосилися приїхати до наших дітей! Так тримати!

Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2017   ::  Посмотрели: 3045  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн