Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Врятувати село… Не словом, а ділом!
Хочеш допомогти рідному селу – зареєструй там свій бізнес та сплачуй там податки.

Набридло слухати постійні розмови про геноцид села, про те, що село знищують та таке інше… Особливо від людей, які мають успішний бізнес, добротні підприємства, але самі є вихідцями з сільської місцевості. У багатьох з них там досі мешкають рідні або батьки. Я постійно спілкуюсь з сільським людом, різними людьми, від сільських голів до останнього скотника чи тракториста.

Так ось, про що вони кажуть - найкраща для нас допомога, це коли наші земляки будуть допомагати не на словах, чи вибірково та на свята, а постійно. Питаю, як? Відповідають: «А хай зареєструють на малій батьківщині свій бізнес або підприємства та сплачують тут податки. Вони ж все рівно їх платять». Ось так!

Таким чином, шановні, хочемо дійсно допомогти своїй малій батьківщині то не балачки балакаймо, а реєструймо бізнес у рідному селі та платімо там податки. Просто знаю таких «борців», які мають великий бізнес, кричать про геноцид, постійно говорять про любов до села та до своєї малої батьківщини, а самі все по столицях та офшорах пореєстрували…

Почніть з себе! Любов - це не тільки слова, це передусім справи!
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 ноября 2016   ::  Посмотрели: 1773  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн