Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Не заходітє за порєбрік
Сьогодні в Херсоні стався дуже прикрий інцидент, який не красить наших депутатів та деяких колег. Я про сутичку з Сергієм Нікітенком. Подробиці не пишу, гадаю, всі і так все добре знають.

Вибачте, можна не ручкатися з колегою, можна не спілкуватися з ним, можна з ним дискутувати та стебатися з нього, але обливати водою, ображати та кидати в голову планшет - НІ!! І все це робити в білий день у самому центрі міста. Це порєбрік! Це поведінка, яка колись була притаманна середньовічним феодалам. Ми, що скочуємося в Середньовіччя? Поліція, міліція…

Я завжди буду захищати своїх колег (і прошу не козиряти тут термінами журналіст, не журналіст. Вивчіть законодавство. Там все написано!) Я завжди буду підтримувати тих, проти кого вчинили насильство та кого образили. Захищатиму кожного, крім ватників і сепарів.

А тих, хто «шиє кожухи» та підсмішкується з таких ситуацій, мабуть, вважають, що вони Бога за бороду упіймали, чи впевнені, що їх це не буде стосуватися. Ні! Всі ми під ОДНИМ Богом ходимо. Всі!

Не нравится: 0, нравится: 7.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 мая 2016   ::  Посмотрели: 1862  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн