Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+З малечку, кожному з нас батьки пояснювали, що до старших людей слід ставитись з повагою
З малечку, кожному з нас батьки пояснювали, що до старших людей слід ставитись з повагою. Ми виросли й хтось і досі пам’ятає настанову, інший вже забув. На жаль життя нам вказує на те, що люди стають не зовсім повноцінними з настанням певного віку. Й мова не йде про досить поважний вік, зовсім ні, мова йде про вік, який пішов трохи далі 40 років. Ні для кого не секрет, що знайти роботу, якщо тобі більше сорока, досить важко. Незважаючи на те, що професіоналізм зрілої людини вищій, на роботу беруть молодих людей майже без досвіду роботи.

З малечку, кожному з нас батьки пояснювали, що до старших людей слід ставитись з повагою

Ніхто не сперечається, що молоді слід довіряти, але ж що робити людям, які знають свою справу, не один десяток років віддали своїй професії. Вони мають сили аби працювати та розвиватися, в решті решт у них сім’ї та діти. Як їм забезпечувати собі та рідним комфортне життя? У наш важкий час й без того не просто знайти роботу за спеціальністю, а тут ще й обмеження за віком. Закон, за зовсім невеликим виключенням, не передбачає ніяких вікових обмежень.

Не зважаючи на це, роботодавці дозволяють собі штучно вибудовувати нові правила. У чомусь ці правила є логічними, але багато в чому аморальними та незаконними, а це головне. Пенсійний вік в Україні 60 років для чоловіків, й 55 для жінок (пенсійний вік для жінок буде поступово піднято до 60 років). Стає зрозуміло, що люди у віці близько 50 років, майже не мають шансів влаштуватися на роботу.

Сумно, що уся ця ситуація створена абсолютно штучно, а державна влада не хоче ніяк вплинути на неї. Таким чином, люди втрачають можливість жити гідно, й не рідко стають на бік незаконного заробітку. Від того й проблеми із законом, які не роблять користі ні людям, ні владі.
Не нравится: 1, нравится: 7.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 августа 2015   ::  Посмотрели: 2012  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП