Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Загадаймо собі мера
Редакція інтернет-газети «Херсонскька правда» провела експертне опитування щодо майбутніх виборів міського голови Херсона та можливого запровадження в Україні системи голосування у два тури.

В опитуванні взяли участь 30 експертів. Серед них — журналісти, громадські діячі, політики, представники бізнесу, люди, які є знавцями місцевої політики і можуть робити обгрунтовані прогнози.

В результаті сформовано перелік можливих кандидатів на посаду міського голови із 11 осіб, котрі, на думку експертів, можуть істотно вплинути на результати виборів або перемогти.

До переліку ввійшли лише ті кандидати, прізвища котрих у ході опитування назвали не менш як троє експертів.

Це, зокрема, чинний мер Володимир Сальдо, авторитетні серед херсонців Андрій Путілов, Юрій Погрібний, Владлен Гірін, Катерина Самойлик, Альона Ротова, Борис Сіленков, Ігор Семенчев, Юрій Бичковський, Сергій Кириченко, Віталій Богданов.

Ставлення ж експертів до запровадження системи виборів міських голів у два тури здебільшого негативне.

Основними аргументами «проти» такої системи є додаткові витрати з бюджету на організацію і проведення другого туру; можливість у другому турі політичної розправи над одним із кандидатів.

Основними аргументами «за» — попадання у другий тур тільки найсильніших кандидатів і більш свідомий вибір громадян, а також те, що для перемоги в другому турі того чи іншого кандидата політичні сили змушені будуть утворювати коаліції, що позитивно відобразиться на співпраці новообраного голови та депутатів міської ради.


Щодо питання про ймовірність зміни міського голови Херсона в разі запровадження виборів у два тури, то майже всі експерти відповіли однаково: 50 на 50.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 23 января 2010   ::  Посмотрели: 2223  

Комментарий написал(a) Robingud. Опубликованно: 2 февраля 2010 22:56 в новости


Группа: Журналисты
Новостей: 0
Комментариев: 198
ICQ: --
Обращение к херсонцам. За Януковича-значит за Сальдо!

Однозначно мы все должны понимать, что голосуя во втором туре за «геноцида» мы голосуем за мэра города Владимира Сальдо.

Победа Януковича это безоговорочная власть мэра и его команды над городом, как минимум еще на 5 лет.

Мы обязаны понимать, что невозможно любить Януковича и тут же ненавидеть Сальдо.

Херсонцы должны осознать. Владимир Сальдо это руководитель городской организации Партии Регионов, шеф штаба Януковича в регионе.

Отсюда вопрос: В случае победы дважды не судимого, где будет его подчиненный Владимир Сальдо?

Думая ответ один. В команде!!!

Посему херсонцы, 7 февраля в кабинке для голосования думайте. Вы за кого, за человека с обложки рекламы, да еще в придачу с далекой столицы или за члена его команды, действующего мэра Херсона Владимира Сальдо?

Думайте, вам решать!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

По